З’ясувалися нові обставини жорстокого злочину 14-річної Даші Дробот в передмісті Одеси, який стався 2 листопада

Дашу поховали 5 листопада, і в цей же день підозрюваному в її вбивстві, Кирилу О. обрали запобіжний захід – його відправили в СІЗО на два місяці без права внесення застави. 15-річний хлопець, який навчався з дівчинкою в одній школі і жив в сусідньому будинку зізнався в злочині.

Попрощатися з Дашею Дробот прийшло близько ста осіб, серед них однокласники і друзі. Плакали усі, бо дівчину знали, як дуже хорошу людину.

Відзначимо, виявилося, що Кирило дружив з Дашею протягом двох років і добре до неї ставився. Хлопець був неблагополучним – вживав наркотики і був судимий за грабіж. Школяр нібито перебував під домашнім арештом, який зняли за три дні до трагедії.

Рідні Даші впевнені, що школяр не міг вбити Дашу в поодинці. 14-річна дівчина була більша і вище 15-річного хлопця. Брат школярки Артур каже, що близькі чекають, поки Кирило “розколеться і здасть когось ще”.

Нагадаємо, все почалося з того, що молодь поїхала в ліс, відпочивати, головний поліцейський Одеської області Олег Бех зазначив, що по камерах поліції вдалося встановити маршрут, куди саме підлітки поїхали, також, за словами поліції, відомо – діти вживали алкоголь:

«Даша пішла гуляти з хлопчиком, але не повернулася. Компанія прийшла гуляти на годину, а розійшлися вони о 18.00. Одна з дівчаток набрала Дашу, запитала, де вона знаходиться, дівчинка відповіла, що гуляє і додому прийде сама», – зазначив Бех.