Дата інавгурація президента Володимира Зеленського, призначена на 20 травня, є найсприятливішим днем, щоб прийти до влади в країні, очистити її від поганого і дати світлий шлях.

Про це "Апострофу" розповів астролог Влад Росс. Він також пояснив значення символів інавгурації, розповів про похід Вакарчука в політику і спрогнозував великі зміни в Україні.

Про дату інавгурації

Найцікавіше, що та інавгурація, яку хотів Володимир Зеленський (19 травня), була категорично несприятливою для нього. Я вже говорив раніше, що якби інавгурація відбулася 19 травня, то він був би повалений, і до кінця свого терміну міг не досидіти, як в своєму серіалі "Слуга народу".

Але, слава Богу, депутати не проголосували за цей день. Мало того, що була погана прикмета (траурний день зі свічкою), так ще був дуже несприятливий 15-й сатанинський місячний день. Опозиція сонця і місяця кажуть про те, що 19 травня Володимир Зеленський ніяк не зміг би домовитися з парламентом.

І повна зміна ситуації 20 травня. Прекрасний 16-й місячний день, символом якого є голубка, по-іншому метелик, метелик, який пов'язаний з перетворенням, очищенням і трансформацією життєвого шляху. Тобто це найсприятливіший день, щоб прийти до влади в країні, очистити її від поганого і дати світлий шлях.

До речі, о 10:05 ранку буде сходити королівська комбінація: лев, розлігшись на траві або цар на троні. І якщо о 10:05 він підніме булаву – це взагалі буде блискучий час. Висхідний лев дає можливості дуже великих експансій. Місяць у поєднанні з Юпітером дає можливість вдалих переговорів з зарубіжними країнами. І Україна визначиться на своєму шляху – чи будемо ми в НАТО і Євросоюзі.

Найголовніше, що буде з'єднання Урана з Венерою, пов'язане зі світом, і я однозначно даю прогноз, що за правління Володимира Зеленського кривава війна на Донбасі закінчиться. Це тріумфальний день, з чим я вітаю всіх українців.

Про символи інавгурації

Дуже важливі знаки, які будуть на інавгурації. Петро Порошенко нам всім обіцяв за два тижні закінчити війну на Донбасі, але на його інавгурації впав солдат – це був знак, що кровопролиття буде йти і далі, а жертви триватимуть. Тим більше, порох – це завжди геній війни, і всі так називають Порошенка. Те ж саме було і у Януковича. Спочатку на нього впав вінок – і ми всі знаємо, що він втратив молодшого сина. Коли він йшов на інавгурацію, перед ним зачинилися двері парламенту – для нього закрилися кордони України. Тому обов'язково потрібно вірити в прикмети і дивитися, що буде відбуватися в цей день. Це дуже важливо.

Про Вакарчука

Ще рік тому я говорив, що президентом стане один з артистів – або Зеленський, або Вакарчук. Хороші шанси були і залишаються на майбутнє президентство у Вакарчука. Тим більше, його прізвище перекладається як "управитель баранів", "пастух, який пасе своїх овець", а ім'я Святослав – святий дух, святість.

У Вакарчука така ж комбінація планет, як і у Володимира Зеленського. Але якщо у Зеленського ми бачимо комбінацію Місяця і Сатурна в царстві лева, то у Вакарчука ми бачимо з'єднання Місяця і Сатурна, як з'єднання правителя, політика і можливість зайняти президентське крісло. Український престол він може зайняти трохи пізніше. Це не означає, що він на 100% буде президентом – для цього потрібно дивитися, в якому році будуть проходити наступні вибори, наскільки вони будуть сприятливими.

Те, що він йде з музики в політику остаточно – це 100% і однозначно. У нього сприятливі можливості подолання бар'єру на парламентських виборах восени. Якщо будуть дострокові влітку, то шансів мало – на жаль.

Про великі зміни в Україні

Прихід і візит планети Уран в зодіакальний знак тільця, грігоріально пов'язаний з Україною, говорить про те, що дійсно відбудуться великі реформи в нашій країні – і вони будуть проходити сім років поспіль.

По-перше, буде справжня війна з олігархами. Країна справді перетвориться з олігархічної моделі в соціальну, де кожен з нас зможе відчувати себе людиною. Процвітатиме і воскресатиме середній бізнес, тобто буде все більше людей із середнім достатком. І, нарешті, почнеться тенденція повернення наших людей з-за кордону.

Будуть великі реформи в плані комп'ютерних технологій, нанотехнологій, ми можемо перетворитися у велику аерокосмічну державу. У нас будуть літаки, а не тільки сільськогосподарська галузь, де і далі наша країна може процвітати.

Тому в найближчі сім років українська політика оновиться. Практично всі, хто раніше займав високі і важливі пости в парламенті по 20 років – всі вони підуть.