Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива заявив, що спроба змістити мера Полтави Олександра Мамая – це початок кампанії Адміністрації Президента Петра Порошенка щодо фальсифікації майбутніх виборів. Про це голова партії сказав на прес-конференції в Полтаві 17 вересня, повідомляє на своєму офіційному сайті прес-служба СПУ.

"Влада готує масштабні фальсифікації парламентських і президентських виборів. Ситуація в Полтаві – це добре підготовлена, продумана кампанія Адміністрації Президента щодо зміщення неугодних мерів, які не пішли на співпрацю, які не готові ставити підписи і формувати позицію, яка дозволить Порошенку пройти на другий термін", – упевнений Кива.

Він вважає, що такі сценарії можливі в інших містах із тими, хто не прийшов на уклін в АП.

"Головне – зберегти закон, порядок на вулицях міст країни. Ми відновимо закон і забезпечимо можливість меру виконувати свою роботу", – заявив політик.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

14 вересня депутати Полтавської міської ради проголосували за розпуск міськвиконкому і відставку мера Мамая. Міський голова заявив, що не визнає рішення сесії легітимним.

"Поліція, Служба безпеки України, прокуратура повинні зібрати інформацію, провести розслідування і порушити кримінальні провадження. Але, на жаль, сьогодні правоохоронні органи не знають, куди їм бігти", – заявив Мамай.

За даними Мамая, 14 вересня, як і в попередні дати проведення сесій, у залі не було кворуму.