Після закордонної поїздки опозиціонера можуть вже не пустити в Україну, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тепер і з нього спитають!!! Одіозного Ляшка викликають “на коврик ” до НАБУ

Опозиційний політик, колишній глава одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі в Facebook повідомив про попередження, яке він отримав в Адміністрації президента Петра Порошекна.

Політик пояснив, що на 22-е червня у нього є два запрошення. Одне – від Світового банку і керівництва Танзанії на конференцію по боротьбі з корупцією. Політик там повинен бути головним доповідачем і поділитися з представниками африканських урядів рецептом боротьби з корупцією. Друге запрошення – на саміт Європейської народної партії в Брюсселі.

“Тільки що, від джерела близького до АП, мені передали, що після Брюсселя мене не пустять назад в Україну, так як Порошенко позбавить мене громадянства”, – розповів політик.

На його думку, президент занадто хвилюється, що по протоколу на саміті в Брюсселі його з повинні посадити за один стіл з Саакашвілі. Втім, екс-президента Грузїї заспокоїв Порошенка, заявивши що збирається летіти в Африку, а не в Брюссель.

“І киньте ви ці деструктивні думки про позбавлення мене громадянства, я все одно приїду до рідного Києва, і не для того, щоб сперечатися з вами, а для того, щоб боротися за перемогу України і українців”, – написав опозиціонер.