Ті, що вижили в результаті кривавої бійні очевидці стрілянини в Лас-Вегасі, розповіли як чоловік з автоматом розстрілював учасників фестивалю кантрі-музики Route 91 Harvest, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Ось це видала !!! Світлана Лобода затьмарила Яну Рудковська на її вінчання, вона одяглася в …

Як повідомлялося, за попередніми даними, загинули понад 20 осіб, а понад сто відвідувачів отримали поранення.

Однак незабаром стало відомо, що число загиблих складає більше 50.

Імовірно вогонь вів якийсь Самюель Хайд, який був убитий спецназом.

За словами шерифа Лас-Вегаса Джозеф Ломбардо стрілок був на 32-му поверсі готелю-казино, і поліцейські, які прибули на місце події, вступили в перестрілку з підозрюваним.

"Стрілянина почалася, коли зі своєю програмою виступав співак Джеймс Елдін. Він спочатку не зрозумів, що відбувається, і продовжив співати навіть після того, як пролунали постріли. Виконавець, який, на щастя, не постраждав, покинув сцену лише через півхвилини ", – розповів один зі свідків кривавої бійні.

"Спочатку ми взяли те, що відбувається за звук феєрверків. Потім один з чоловіків котрий стояв поруч сказав, що в нього потрапили. Всі стали розбігатися в різні боки і ховатися. Один хлопець помер прямо у мене на руках ", – розповів ще один чоловік, який прийшов на фатальний концерт.

А ось ще один свідок розповів, що приблизно за 45 хвилин до початку концерту між двома глядачками сталася сварка. В її ході одна з жінок сказала інший: "Ви все сьогодні помрете".

Поліція, як повідомляється, шукає спільницю стрілка, яка ідентифікована як якась Марілу Денлі. Крім того, розшукуються два автомобілі, якими міг користуватися вбивця, – Hyundai Tucson і Chrysler Pacifica. Обидві машини зареєстровані в Неваді.