У них обох абсолютно немає ніякого політичного досвіду. Не вміючи загрібати, можна проколоти ноги граблями. Це елементарні речі, і вони це розуміють …

Під час чату в Главреді ведучий програми «Караоке на Майдані», продюсер і шоумен Ігор Кондратюк розповів, як ставиться до ідеї вибрати в президенти Святослава Вакарчука або Володимира Зеленського.

«Ні, не проголосував би нізащо за Володю і ні за Славу з банальної причини. Володя і Слава – круті в своєму бізнесі: Слава – в шоу-бізнесі і групі «Океан Ельзи», а Володя – в проекті «Квартал 95". Взагалі, Зеленський – це самий телевізійний продюсер всіх часів і народів на території України. Але у них обох абсолютно немає ніякого політичного досвіду. Не вміючи загрібати, можна проколоти ноги граблями. Це елементарні речі, і вони це розуміють », – впевнений Кондратюк.

За його словами, в цьому випадку недоречно проводити аналогії з Вацлавом Гавелом або Рональдом Рейганом.

«Гавел був багаторічним дисидентом, який мав свої політичні погляди. Він був трибуном ідеї, яка існувала після зникнення комунізму в Чехословаччині. А Рейган до президентства залишив акторство і багато років пропрацював в політиці. Якщо Зеленський хоча б чотири роки пропашет в парламенті, покаже, що він є політиком зовсім іншої формації, я за нього проголосую », – пообіцяв продюсер.
 
Він процитував Олександра Ткаченка: Зеленський в певному сенсі набагато крутіший всіх, хто зараз в політиці, тому що якість його роботи просто вражає.

«Це не означає, що я фанат« Кварталу 95 "і їх гумору. Але він дійсно працює, працює і працює. Навіть дивуюся, як у нього вистачає часу. Але все це – зовсім інша сфера », – зазначив Кондратюк.Те ж стосується і Вакарчука, додав шоумен: «Він – прекрасний каналізатор громадських думок. Його слово, сказане в Twitter, важить набагато більше, ніж слово 75% депутатів, за яке вони заплатять і запостять собі в постах в Фейсбуці. До речі, Вакарчук уже колись вляпався в політику і з неї ганебно втік, тому що це був шок для нього ».

«А просто йти в політику, щоб там протирати свої дорогі штани, що Володі, що Славіку на хрін не потрібно. Їм потрібно щось робити, щось міняти. А вони міняти сьогодні поки зовсім не в змозі. Я не знаю, хто, наприклад, у Зеленського буде другою людиною, хто буде його прем'єр-міністром і так далі », – пояснив ведучий.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

І додав: «Якщо ви скажете, що все це просто, то немає, це зовсім не просто. Після Революції Гідності ми чекали нове покоління політиків, а їх немає. Точніше вони є, але їх дуже мало, і вони з таким трудом через все це старе проломлюються, що вони іноді просто відмовляються, кажучи «так ну його в пень!»

Що стосується політичних кульбітів Анастасії Приходько, то Кондратюк навіть не уявляє, чому вона пішла в політику, хоча «вона мала на це повне право як громадянка України». За його словами, лише з часом буде відомо, чи був це саме «політичний кульбіт».

«Користь від співаків в політиці є, якщо ці співаки стають політиками, а не продовжують бути співаками, як довгий час була Білозір: пішла в політику, але продовжувала давати концерти. Тая Повалій взагалі вляпалася в політику, тому що їй тодішня партія влади зробила пропозицію, від якого вона не змогла відмовитися », – резюмував він.