Термінове звернення! Кім попередив усіх - питання життя і смерті, нова атака ворога! Перші деталі! | Корупція Інфо

Термінове звернення! Кім попередив усіх – питання життя і смерті, нова атака ворога! Перші деталі!

російські загарбники часом “анонсують” свої цілі, називаючи низку об’єктів, зокрема, цивільних. Так ворог веде свою гібридну інформаційну війну.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Кім розповів, що російські військові обирають собі так звані цілі. Деякі із них розташовані близько до військових, а деякі є суто цивільними.

“Вони викидають попередні можливі цілі, заявляючи, що уразять зараз цивільний об’єкт. Такі вони росіяни – терористи”, – зауважив він.

За словами голови Миколаївської ОВА, існує ймовірність, що саме туди й “прилетить”.

Він пояснив, що росіяни роблять так, щоб люди боялися. окупанти не гребують жодним методом для залякування українців.

Окрім цього, Кім повідомив, що у ніч проти 17 серпня росіяни вкотре вдарили ракетами по Миколаєву. У місті зафіксували 6 “прильотів”. Ймовірно, це були ракети типу С-300.

Деякі з цих снарядів влучили у місцевий ВНЗ – Чорноморський національний університет імені Петра Могили. 

Він зауважив, що кілька днів тому у російських пабліках з’явилася інформація про те, що в університеті перебувають українські військові чи їхня техніка. Після цього мер Миколаєва Олександр Сєнкевич намагався врятувати його, доводячи, що там немає нічого подібного.

Віталій Кім розповів, що росіяни модифікували ракетний комплекс С-300, який першочергово стріляв снарядами класу “земля – повітря”. Вони переробили модуль, що дозволило їм стріляти ракетами по наземних цілях.

“Ми знаємо, що у цієї ракети похибка близько 120+ метрів. Саме тому вони стріляють цими ракетами чи парами, чи по 4 – 5 в один об’єкт, розуміючи, що це не високоточна зброя”, – пояснив він.

Голова Миколаївської ОВА додав, що росіяни розуміють, що у радіусі цих 120 метрів можуть бути житлові будинки, але їх це не зупиняє. Нерідко вони й безпосередньо обирають суто цивільні цілі для того, щоб залякувати людей. Цинізму додає ще й те, що вони відкрито говорять про свої можливі цілі, які є цивільними об’єктами, як це було і з Чорноморським національним університетом.


Статті по темі