Військові незадоволені керівництвом РФ, бунтують

В росії мають намір призначити генерала Сергія Суровікіна замість Олександра Дворнікова. Про це повідомляє Американський Інститут вивчення війни. Це показує те, що в Кремлі продовжуються “чистки” через провал війни в Україні.

Про це докладно 24 каналу розповів правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський. Він каже, що в рф намагаються зміцнити керівництво через те, що середня ланка російських військових незадоволена керівництвом.

За його словами, окупанти незадоволені настільки, що мають цілі бригади, які піднімають бунти і тікають зі своїх позицій.

“І для того, щоб внизу “погасити” цей бунт російської армії, вони змінюють командувача окупаційної “операції” в Україні. Це вже роблять втретє,”– зазначив Лиснянський.

“Це просто хід для того, щоб когось змінити. А керувати буде “сірий кардинал”, до прикладу якийсь перший заступник”, – вважає він.

“Так, буряти вже відмовляються воювати на початку червня, таким чином вони бунтують. Там повна анархія – кадирівці роблять свої, казаки – своє, армійці окупованих територій України – теж своє”, – говорить правозахисник.

Лисянський додав, що вони (буряти, кадирівці та мобілізовані з Донбасу військові) між собою мають конфлікти, щоб керувати заводами, підприємствами тощо на окупованих територіях.