Збройні сили України, можливо, зможуть впритул підійти до тимчасово окупованого Токмака у Запорізькій області. Однак, на даний момент, наші війська сконцентровані на тому, щоб спочатку закріпитися на нових рубежах.

Про це у коментарі одному українському ЗМІ розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Зазначимо, що західні ЗМІ не виключають того, що українські війська могли впритул підійти до так званих “зубів дракона” під окупованим Токмаком у Запорізькій області.

Зокрема, у мережі ширилось відео, на якому нібито українська техніка намагалася подолати рів на схід від сіл Нове та Харкове. Судячи з карти, це досить далеко від постійних позицій ЗСУ.

Якщо дивитись на супутникові знімки, “зуби дракона” простяглися в три ряди майже вздовж усієї лінії фронту. І цілком можливо, що українські військові справді вишукують слабкі місця в обороні ворога вже біля Токмака.

“Перед ними стоять два завдання – розмінування територій та визначення вразливостей, через які можна буде просуватися далі. Історія з розвідкою біля “зубів дракона” саме про це. Але знову ж таки, поки наші війська зосереджені на тому, щоб спочатку закріпитися на нових рубежах”, – зазначив Мусієнко.

Наші захисники з початку літа продовжують свій контрнаступ. Їхні успіхи вже фіксують на окремих ділянках фронту.

Нашим військовим вже вдалося деокупувати чимало населених пунктів на південному сході країни. Нещодавно вони змогли звільнити від росіян село Старомайорське.

Також просування ЗСУ відбувається під Бахмутом, де вони наступають північніше та південніше міста. Нашими військовими зайняті панівні висоти біля населеного пункту.

Загалом, варто підтримувати наших воїнів та наближати нашу перемогу разом.