ЗСУ завдали ракетного удару по штабу «Днепр» військ російських окупантів.

Російським командирам із угруповання «Днепр» сьогодні не дуже пощастило. Під час наради штабу на Арабатській Стрілці щось прилетіло (кілька разів). Про це повідомляють в Телеграм-каналах.

До речі, нещодавно управління штабом очолив російський генерал Теплинський, командувач вдв Росії.

Саме ця структура планує та віддає накази завдавати ударів по цивільних об’єктах, вбиваючи наших мирних мешканців.

Варто зазначити, що раніше ЗСУ уразили ешелон з паливом у Донецьку. Про це повідомляють місцеві медіа.

Українські військові нанесли удар по російському ешелону на залізничній станції “Мушкетове” у Будьонівському районі Донецьку.

Місцеві жителі повідомляли про серію вибухів, що була схожа на застосування реактивної системи залпового вогню. Внаслідок удару цистерни з паливом зайнялись.

Російськими пропагандистськими медіа повідомлялось, що в результаті атаки постраждали також репортери країни-окупанта, що знаходились поряд в момент удару.

Відомо принаймні про п’ять уражених цистерн. Рятувальна служба проводила заходи із ліквідації пожежі, станом на ранок 1 листопада її вдалось припинити. Донецьк, а також його міська агломерація на сьогоднішній день виступають потужним логістичним хабом для збройних сил РФ. Через місто проходять ротації військових, а також транспортування військового майна, техніки та боєприпасів.

Крім того, російські військові використовують окуповане місто в якості центру для розгортання складів з боєприпасами або паливом, як у випадку 31 жовтня. Знищення запасів пального має ускладнити підтримку російських механізованих підрозділів, що зараз проводять наступальні дії в районі Авдіївки.

Нагадаємо, що в липні цього року в місті Макіївка (фактично частина Донецьку) схожим чином українськими військовими був виявлений та уражений великий склад з боєприпасами окупантів.