Південь все! Наймасштабніша трагедія окупантів - плювок Путіну: ЗСУ перевершили себе! Переможемо! | Корупція Інфо
Автор: / 17/08/2022

Південь все! Наймасштабніша трагедія окупантів – плювок Путіну: ЗСУ перевершили себе! Переможемо!

росія сконцентрувала на Півдні велику кількість своїх військ. Загалом існує два можливих сценарії поведінки армії окупантів на Херсонщині. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смірнов. Він наголосив, що втрата Півдня для окупантів буде надзвичайно великим ударом.

Смірнов вважає, що росіяни будуть готуватися до оборони на Півдні. Адже нині окупанти перебувають на певній розвилці.

Є два можливих сценарії. Перший – просто перейти одразу до оборони. Другий – постаратися ще відкинути Збройні Сили України трохи вглиб безпосередньо у Запорізьку, Миколаївську області й захопити повністю всю адміністративну межу Херсонської області, – сказав радник глави МВС.

За його словами, окупанти вже здійснили на Півдні декілька розвідок боєм. До того ж в останні 1,5 – 2 тижні дуже активізувалися там ворожі безпілотні літальні апарати. Окупанти розвідують наші бойові можливості та позиції.

Смірнов зазначив, що на Півдні перебуває дуже велика кількість російських військ. Ворог сконцентрував там близько 60% всього особового складу, що нині є безпосередньо на території України.

Для них насправді це надзвичайно символічна історія. Тому що втрата Півдня буде для них дуже великим ударом, – зауважив він.

Тому, на думку радника глави МВС, є два можливих варіанти розвитку подій. Перший – це контрнаступ Збройних Сил України. А росіяни ж будуть відступати, щоб зберегти свій потенціал для подальших можливих штурмових дій або сконцентруватися на Сході.

Другий варіант, за його словами, є кращим для нас і гіршим для російської федерації. Згідно із ними, окупанти можуть забрати своє командування та перекинути його на лівий берег, але залишити достатньо великі війська. І цих людей можуть поставити на так званий вівтар.

Вони не будуть давати можливості відступати безпосередньо своїм військам. І там буде такий собі інстинкт загнаного звіра, –
заявив Смірнов.

Він вважає, що з великою ймовірністю під час контрнаступу наших захисників ворог буде здаватися. І ми зможемо добре поповнити наш обмінний фонд.

Наразі ж, додав радник глави МВС, нам потрібно достатньо обережно здійснювати контрнаступи. Варто й надалі готуватися, зокрема, відпрацьовуючи по мостах, російських складах із боєприпасами, по їхніх командних пунктах й тилу.

Нагадаємо, після того, як ЗСУ влучили у Каховський міст на Херсонщині, він став непридатним до використання. Тепер у росіян повністю порушилась автомобільна логістика.

Окрім цього, військовий експерт Олександр Коваленко вважає, що ефективність системи управління та забезпечення росіян на правому березі Дніпра дорівнює нулю.

Я не виключаю найближчим часом якісь наступальні дії ворога на Запорізькому плацдармі. Однак зараз вони концентруються більше на оборонних діях. Чи будуть якісь масштабні наступальні дії, поки важко сказати. Наприклад, якщо ми говоримо про правий берег Дніпра, то в районі Снігурівки окупанти намагались здійснювати штурмові дії, але вони закінчились невдало, – пояснив Коваленко.

Експерт зауважив, що система управління та забезпечення росіян на правому березі Дніпра не зруйнована.

Правий берег Дніпра на Херсонщині знаходиться під повним вогневим контролем Збройних сил України. Ми кожного дня та ночі спостерігаємо за знищенням складів боєприпасів та командних пунктів росіян. Тому, якщо ми говоримо про систему управління та забезпечення росіян, то фактично вона зараз є неефективною. Не можна сказати, що вона нівельована та зруйнована. Ефективність системи управління та забезпечення росіян на правому березі Дніпра дорівнює нулю, – додав він.


Статті по темі