Скорочення і вирівнювання лінії української оборони дозволило ЗСУ успішно відбивати російські атаки і сприяло “зменшенню імпульсу” загарбників.

Йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії.

Британська розвідка відзначає, що російські наступальні операції залишаються обмежені за розмахом і масштабом, а бойові дії на захід від Лисичанська зосереджені на Сіверську та Бахмуті.

“І це незважаючи на те, що російські війська зайшли на околиці Сіверська на початку тижня” – зазначається у повідомленні.

У Міноборони Британії вказують на те, що раніше Росія робила передчасні та неправдиві заяви про успіх. Ймовірно, це було принаймні частково спрямовано на демонстрацію успіху вітчизняній аудиторії та зміцнення морального духу військових.

“Українська оборона успішно відбивала російські атаки після того, як було віддано Лисичанськ, а лінію української оборони було скорочено та випрямлено. Це дозволило зосередити силу та вогонь проти зменшення російських атак і сприяло зменшенню імпульсу Росії” – йдеться в огляді.

Щобільше ЗСУ змогли зупинити спробу ворога захопити автошлях між Лисичанськом та Бахмутом, – повідомив Сергій Гайдай Ця дорога стратегічно важлива і вже два місяці росіяни намагаються захопити його, однак у них нічого не виходить. Попри щільний вогонь вони змусили ворога посунутись назад