Президент України Володимир Зеленський очікує від правоохоронних органів якнайшвидшого розслідування інциденту з підпалом будинку екс-глави Національного банку Валерії Гонтаревої.

Про це поінформували в прес-службі Офісу Президента.

“Пожежа в будинку колишньої очільниці НБУ – брутальний злочин, швидке розкриття якого має стати пріоритетом у роботі правоохоронних органів. В Україні всі мають почуватися захищеними незалежно від колишніх або нинішніх посад та політичних поглядів. Право на безпеку та право на приватну власність мають бути непорушними (щодо останнього рішення може ухвалювати лише суд). Глава держави чекає від відповідних відомств якнайшвидшого розкриття цієї провокації”, – наголошується в повідомленні.

Прокоментував інцидент і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, запевнивши, що поліція розслідує цю справу.

“Нічний підпал будинку Гонтаревої – неприпустимий прояв кримінального тиску. Той, хто замовив і виконав це у момент прибуття місії МВФ в Україну, не просто підпалювач, він – ворог, який шкодить своїй державі. Поліція розслідує цю справу і докладе всіх зусиль для пошуку злочинця”, – написав Аваков у своєму Twitter.

Раніше сьогодні стало відомо, що невідомі спалили будинок екс-глави Національного банку Валерії Гонтаревої в селищі Гореничі під Києвом. Пожежа сталася в ніч на вівторок.

За словами Гонтаревої, зловмисники кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. У результаті пожежі будинок повністю згорів. Пожежникам не вдалося його загасити.