Юрист Андрій Портнов на своїй сторінці в Фейсбуці попередив колишнього президента Петра Порошенка про можливий арешт його активів. Портнов зазначив, що повідомить про це Порошенку у своєму телеграм-каналі.

Юрист висловив припущення, що колишньому гаранту належить багато зайвого майна. Допис Портнова викликав зацікавленість у користувачів мережі.

“Петре Олексійовичу, наступний тиждень пора присвятити арешту Ваших активів. Нічого особистого, просто Вам належить дуже багато зайвого майна. Повідомлю Вам відразу, як це станеться по старому каналу зв’язку – через Telegram-канал. На добраніч, сьогодні Вам краще спати з калькулятором”, – попередив юрист.

Читачі активно залишають коментарі під дописом Андрія Портнова. Серед коментаторів і народні депутати.

“Ніяк не можу зрозуміти, чому Європейський Лідер ховав гроші в Панамі. Купив трійку з географії, мабуть”, – написав депутат Максим Бужанський.

Різкі коментарі розміщує і сам Портнов у спілкуванні зі своїми читачами під дописом у Facebook. Він підкреслив, що “він повинен почати заїкатися до першого повідомлення про підозру”.

“Андрій, дуже прошу, не розміняти на “компроміси” в цьому питанні. Інакше губляться смисли”- пишуть користувачі.

Раніше юрист Андрій Портнов заявив про те, що експрезидент Петро Порошенко постійно говорить, що Портнову та його оточенню не вдасться залякати його у питанні націоналізації ПриватБанку.

Однак, за словами правозахисника, він жодного разу не звертався в Державне бюро розслідувань з питань ПриватБанку. Таким чином, це змушує задуматися про психічний стан здоров’я колишнього президента.

“У мене з’явилася стурбованість, чи не хилить фігурант до фіксації свого складного психічного стану або обмеженої дієздатності, щоб замість в’язниці обмежитися перебуванням в установах медичного типу”, – пише юрист.

Портнов підкреслив, що якщо колишній гарант зробить ще одну схожу заяву, то він особисто замість поліграфа буде клопотати про його примусовий лікарський огляд.

У коментарях до публікації підписники відзначають, що спочатку Портнов сам зробив Порошенко опудалом, а тепер жаліється на його стан.

Додамо, нещодавно Андрій Портнов заявив про проведення обшуків у Міжнародному інвестиційному банку, що належить колишньому Президенту України Петру Порошенку.

За його словами, обшуки проводяться по справі про зняття з особистих рахунків Порошенка на ім’я його першого помічника Юрія Онищенка 34 млн доларів, які були вкрадені в українського держави і відмиті в острівних юрисдикціях.