Ще на початку, літа пролунала думка Зеленського, про те, що Денис Єрмак зробив помилку, проте корупціонером не був. Про це президент розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

Він точно нічого не взяв. Він не взяв грошей. Я не уявляю, щоб Єрмак собі б зробив, якби його брат десь щось взяв. А як його затягнули? Він – просто болтун. Я вважаю, болтун. Я вважаю, що це неправильно, що це його велика помилка, – сказав Зеленський.

На думку президента, Денис Єрмак – людина, яка хотіла допомогти: зокрема волонтерством та участю в АТО. Щодо нардепа від “Слуги народу” Гео Лероса, який колись був позаштатним радником глави держави, то його Зеленський вважає аферистом.

Я вважаю, що він – аферист. Мені його привів Кирило (заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко – ред.) з Богданом. Вони сказали, що нормальний парєнь. Я сказав – добре. Це про довіру. Ти ж запитував про довіру. Я довіряю, і Кирило йому довіряв, – пояснив Зеленський.

А вчора, Президент України Володимир Зеленський порівняв нардепів від “Слуги народу”, які забули, як і для чого потрапили в парламент, із мікробами і бактеріями.

За його словами, фракція припускається помилок, але вони визнаються і виправляються.

“І нічого страшного немає. Деякі люди забули, як вони сюди потрапили і для чого. Це теж є. Вони мікроби, вони бактерії у вашому здоровому організмі, але, на щастя, їх дуже мало, і вони слабкі”, – сказав Зеленський.

“Я впевнений, що ми не помітимо їх на шляху до успіху. І їх ніколи не згадає історія, навіть не згадає їх імена”, – додав він.

Очевидно, що Гео Леросу, такі заяви, не сподобались, адже це адресувалось і конкретно йому, Тому Гео Лерос як по методичці опозиції, звинуватив президента Володимира Зеленського в порушенні обіцянок, а керівника Офісу президента – у зловживанні владою і роботі на спецслужби Росії, але доказів не навів.

“Пане президенте, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха. Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок.

Ви стали порожнім місцем в історії. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок. Скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з вами наступну весну”.

Лерос спершу пригадав підпал його авто і заявив: “Виклик я приймаю та нікому це не пробачу”.

Потім нардеп звинуватив Зеленського у порушенні передвиборчих обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, “країна рухається у прірву”.

За словами нардепа, Зеленський тепер очолює “клани Януковича” у парламенті.

Також Лерос заявив, що президент призначив “кварталівця” Івана Баканова головою СБУ – і той “узяв під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту та наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет та рейдерство бізнесу”, а “сестру своєї сусідки, на яку записано його маєток в Італії, призначив керувати Антимонопольним комітетом”.

Українці ж зайняли сторону президента, та зазначають, що Лерос, як на простого депутата, занадто заможно живе і невідомо звідки фінансується.