Все частіше в медіа зʼявляються новини, де попереджають про замахи на Зеленського та й загалом на вище керівництво. І ось сьогодні опублікували інформацію, що дружину керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, Маріанну, отруїли важкими металами, тобто таким чуткам є пряме підтвердження.

Екс-співробітник КДБ Сергій Жирнов заявляє, що питання відсторонення президента України Володимира Зеленського стоїть на порядку денному в Росії.

«Путін бере Зеленського, як воєнну ціль, в результаті якої лідер рф, думає, що переможе, однак Путін дуже сильно помиляється… Така ціль є і при цьому президент Володимир Зеленський приймає відповідні кроки для своєї ж безпеки. І цей захист забезпечують військові, відповідні служби, а також навіть західні партери стоять на варті життя Зеленського.», — розповідає в інтервʼю Жирнов.

Тим часом екс-співробітник КДБ додає, що замахів на президента України було реально вже декілька разів, особливо в перший період війни.

«Коли висадився десант на аеродром під Києвом, то головна задача була захопити Зеленського і потім з ним вести примусові переговори: заставляти підписувати різні документи.», — наголосив Сергій Жирнов.

Зазначимо, Кремль створює різні способи задля того аби прибрати Зеленського, навіть залучає західних журналістів та інших.

Тепер вже не такою дивною виглядає новина про те, як охоронці президента України Володимира Зеленського не дозволили йому з’їсти шматок шоколадки, якою його пригостив британський телеведучий і мандрівник Едвард Майкл Гріллс під час візиту до України. ЗМІ уточнюють, що шоколад Гріллс запропонував українському президенту під час особистої зустрічі, щоб налагодити стосунки. Однак тоді проти такого жесту виступила Служба безпеки Зеленського. Там вирішили, що 48-річний британець може його отруїти.