Можу собі тільки уявити як зараз в чортів і в тих, хто до них ходив, горять дупи, розпочав свій допис у Фейсбуці, екс-нардеп Володимир Парасюк..

Пане Президенте, не знаю, що у вас там трапилось і яке яблуко вам на голову впало. Але це дуже правильне рішення. І на цьому зупинятись не потрібно, бо окрім ЗІКу, 112 каналу, Козака і Медведчука є ще дуже багато російського лайна, яке заважає нормально жити Україні!
А зараз просто Дякую!

P.s. До речі, Петро Олексійович, що там на рахунок патріотизму? Виявляється, так можна було давно зробити.

Схожу думку висловив і Семен Семенченко, далі позиція в оригіналі:

Порошенко заявив що «процедура накладення санкцій на проросійські канали почалася при його каденції». Брехлива істота! Імытація цього процесу дійсно велася за його каденції… Підставою введення санкцій є торгівля вугіллям з окупованих територій і фінансування російського тероризму на ці гроші. Ця торгівля на крові буйним цвітом розцвіла саме за каденції Порошенка, а Блокада торгівлі з окупантами 2017 року неодноразово розганялася кийками його аброськіних, голубанiв і інших проросійських істот. За те що ми перші поставили питання про фінансування тероризму при торгівлі вугіллям з окупантами у 2017 роцi десятки активістів Штаба блокади потрапили за ґрати, позбулися особистого майна і були оголошені «агентами Кремля». Воістину не так страшні моск*вські воші як брехливі укра*нські гниди!

В свою чергу, Міністерство культури та інформаційної політики скерує до компанії YouTube рішення РНБО України про санкції проти телеканалів “NewsOne”, “ZIK” та “112 Україна” із закликом про закриття їхніх сторінок на відеосервісі. Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко у Telegram.

Він запевнив, що ці канали і в інтернет-трансляціях “представляють інформаційну загрозу національній безпеці України, оскільки є не ЗМІ, чи звичайним мовником, а частиною пропагандистської війни Росії проти України”.

Ткаченко пояснив, що, хоча, YouTube і керується своєю політикою щодо закриття каналів, але він переконаний, що “популярна платформа має знати про те, хто саме і як саме фінансує і виробляє ворожий контент”.

В цілому українці підтримали санкції проти телеканалів народного депутата від “Опозиційною платформи – За життя” Віктора Медведчука “112”, “ZIK” і “NewsOne”. Про це говорять результати опитування, яке провів OBOZREVATEL. В свою чергу, дехто з опитануваних висловилися, що блокування порушує свободу слова.

Респонденти, які погодились з санкціями зазначали, що на цих телеканалах було “багато маніпуляцій”, а Медведчук – “зрадник і агент Кремля”.

“Позитивно, але потрібно розглянути, як це обгрунтовано з точки зору закону. Це повинно бути правильно мотивовано. Адже в Україні можуть бути проблеми з дотриманням свободи слова”, – розповідали українці 20 хвилин тому.

А респонденти, які виступили проти блокування запевняли, що так порушується свобода слова в Україні.

“Негативно. Тому що ЗМІ повинні мати можливість працювати. Таке формулювання, як “проросійська позиція” незрозуміле. Потрібно більш чітке обґрунтування блокування”, “Не зовсім підтримую. Повинен бути доступ до будь-якої інформації. Повинна бути свобода слова”, – сказали противники санкції .