Оксана Марченко, що є дружиною народного депутата від проросійської політичної сили «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, відреагувала на внесення її у базу сайту «Миротворець».

«Єдине, що можу сказати всім «миротворцям»: не витрачайте свій час, нас цим не зачепити і не залякати. Господь з нами», – написала Марченко у Instagram.

У відео, яке вона виклала в мережі, Марченко також заявила про телефонні дзвінки на її мобільний номер і нецензурні висловлювання на її адресу від невідомих.

«Хлопці, не витрачайте час, ні мене, ні мого чоловіка це не зупинить і не злякає», – вказала телеведуча.

Нагадаємо, раніше український центр «Миротворець», який розпочав свою діяльність відразу після анексії Криму Росією, вніс Оксану Марченко до своїх списків.

«Фінансування терористів і російських окупантів. Заперечення російської агресії. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України. Участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками», – йдеться в обґрунтуванні появи профілю Марченко на сайті.

Згідно з даними “Миротворця”, Марченко також є противником незалежності українського православ’я від РПЦ.

У профілі представлені численні свідчення причетності дружини нардепа до діяльності низки компаній, що провадять господарську діяльність у РФ та на окупованих РФ територіях України, а також фрагмент інтерв’ю з нею.