Лідер республіканців у Санті Мітч Макконнелл закликав американського главу Джо Байдена надати Україні “будь-яке озброєння, яке, на їхню думку, їм потрібне”, щоб вберегтись від активних дій РФ. 

Ще у часи “холодної війни” одна з речей, успішно досягнутих обома сторонами, – це намагатися озброїти тих, хто нам симпатизував. І хоча Україна не є частиною НАТО, усі наші союзники по НАТО абсолютно налякані російськими військами на кордоні з Україною, – сказав Макконнелл, повідомляє Bloomberg.

Заяву Макконнелл зробив у понеділок, напередодні телефонної розмови Байдена і Путіна з приводу загрози нової ескалації в українсько-російському прикордонні. МакКоннел уточнив, що “усю необхідну зброю” Україні повинні надати без врахування основного оборонного озброєння, яке США поставляли у минулому.

Нагадаймо, останнім часом Росія відновила  нарощування військових сил на кордоні з Україною – чиновники США і Європи зі стурбованістю фіксують нерегулярне переміщення техніки і військовослужбовців, про це повідомляє The Washington Post.