Керівництво партії “Голосі” готує новий з’їзд, до якого не залучають однопартійців, через це ситуація в партії саме в останні дні загострилася.

Таку думку в інтерв’ю “Бабель” висловила нардепка Олександра Устінова.

За її словами, за два роки існування партії не було жодного загального партійного з’їзду. Через це учасники партії з регіонів вирішили провести власний з’їзд, що не сподобалося керівництву “Голосу” й частину людей просто усунули.

“Ми побачили, що вони повідкривали нові осередки і позачищали інші. Ми зрозуміли, що вони готують з’їзд, про який нам не кажуть. Нові осередки — це змога мати додаткові партійні квиточки, які голосують так, як потрібно. Зміна керівників — те саме. Тобто цей з’їзд буде повністю під впливом Кіри. У них працює з лютого так звана статутна комісія, і жодного офіційного зібрання не було”, – зазначила Устінова.

У Сергії Притулі Кіра Рудик побачила серйозного конкурента, тому йому довелось відійти з партії.

“Його виключили з політради попри те, що він брав активну участь в усіх виборчих кампаніях. Тому дивно чути, що він не хотів себе пов’язувати з політикою. І коли у нас в партії сталися проблеми, Сергій — це та людина, яка сказала, що треба боротися, щоб врятувати партію”, – сказала Устінова.

Вона також додала, що Святослав Вакарчук, який є засновником партії, ніколи у внутрішні міжусобиці “Голосу” не втручався.

Нагадаємо, депутатку Київради від “Голосу” Аліну Михайлову виключили з чату фракції після репосту допису з критикою на адресу керівництва політсили, пишуть “Букви”.

У п’ятницю, 11 червня, народна депутатка “Голосу” Олександра Устінова опублікувала на своїй сторінці відео, яке демонструє листування в чаті київського осередку партії напередодні з’їзду, який відбувся в лютому. На цьому з’їзді було ухвалено новий статут, яким значно розширили повноваження очільника політсили.

Михайлова поділилася своїми роздумами про відео з листуванням, а також ініціювала звернення до Кіри Рудик щодо вжиття заходів стосовно учасників листування.

Зміст листування такий. Учасники обговорюють процес проведення з’їзду, те, як Кіра Рудик не допустила проведення фільмування на ньому. При цьому тих чи інших осіб учасники ділять на “своїх” та “чужих”, критикують нардепів, що були присутніми тощо. Сам чат називається “антирейдерським”.

Михайлова поділилася своїми роздумами про відео з листуванням, а також ініціювала звернення до Кіри Рудик щодо вжиття заходів стосовно учасників листування.

Утім, певних заходів вжили щодо неї самої. Її колега по фракції Григорій Маленко звернувся до очільниці секретаріату київської міської організації партії Віолети Пашутіної з проханням “забезпечити комунікацію з Аліною, що мінімізувати подібне спілкування”.

І та вилучила колегу з чату. Примітно, що і Маленка, і Пашутіну можна побачити в ролику з листуванням. Обох стосувалися вимоги Михайлової.

“За попередній мій репост допису Олександри Устінової, де зафіксовано підкилимні ігри окремих членів партії “Голос”, — мене було видалено з чату фракції. Ось така вона ліберальна демократія чи як там воно зараз називається? Кіра Рудик, не підкажеш? Сподіватися виключення з фракції Ярош, Маленка та Козака не варто? Ой дійсно, договірняки це ж не сварка зі стендапером в клубі”, — прокоментувала Міхайлова.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.