Найбільшу кількість голосів набирає "Слуга народу".

Центральна виборча комісія станом на 02:00 середи, 24 липня, опрацювала вже 98,95% електронних протоколів.

До Верховної Ради стабільно проходять п'ять партій – "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Батьківщина", "Європейська Солідарність", "Голос".

Результати підрахунку голосів за багатомандатним виборчим округом (опрацьовано 98,95% протоколів).

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду VIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Понад 97% електронних протоколів вже опрацювала Центральна виборча комісія. П'ятірка лідерів не змінюється. Лише "Батьківщина" помінялась місцями з "Європейською солідарністю". Тим часом до ЦВК уже почали привозити документи з мокрими печатками.