Силами партизанського руху «Екстреміст» сьогодні було усунуто військового злочинця Сергія Олександровича Конкеєва в Красноярську. Він здійснив жахливі злочини в Україні, зокрема розстрілював військовополонених.

Як зазначається, злочинець перебував у складі ПВК «Вагнер». Так, він брав участь у збройній агресії проти України від лютого 2022 року. За визнанням самого Конкеєва, він розстріляв трьох полонених українців та вбив двох полонених польських добровольців.

«Останнім місцем роботи Конкеєва було СІЗО-1 Красноярська, де він вербував зеків для участі у «СВО» і неодноразово фігурував у розслідуваннях з приводу катувань підслідних», — зазначає журналіст.

Офіційного підтвердження смерті військової армії РФ наразі немає.

Нагадаємо, раніше у Бердянську було ліквідовано місцевого колаборанта.

Про це повідомила голова Бердянської МВА Вікторія Галичина.

«Утилізація зрадників України на тимчасово окупованих територіях Запорізької області триває. Так у Бердянську 10 лютого раптово пішов із життя місцевий підприємець-колаборант Олександр Галій, який одним із перших пішов на співпрацю з російськими загарбниками», — йдеться у повідомленні.

Крім того, вона заявила, що «до повномасштабної війни Галій займався переробкою сміття та продажем тютюнових виробів, і після окупації Бердянська дещо змінив свою діяльність — допомагав рашистами прибирати в руки бізнес та майно бердянців, паралельно доповідаючи окупаційній владі про українських патріотів».