На Мар’їнському напрямку російські війська здійснили напад на Новомихайлівку. Українські десантники з 79-ї окремої десантно-штурмової бригади здійснили успішну контратаку, розбивши механізовану бригаду окупантів. На відео з безпілотника видно понад 20 знищених одиниць техніки.

У бригаді зауважують, що російські війська щоденно здійснюють атаки поблизу Новомихайлівки. Часто противник використовує бронетехніку для підвезення піхоти і прикриття її вогнем з гармат і кулеметів. Незважаючи на тиск, десантники з Миколаївської бригади відбивають атаки. Захисники використовують артилерію, протитанкові ракетні комплекси, мінно-вибухові загородження, ударні дрони і дрони з відкиданням.

У районі села Новомихайлівка на Донеччині, де ведуться активні бої, ворог намагається захопити лінію траси «Вугледар — Водяне — Костянтинівка» та рухатися в напрямку Красногорівки. Бійці 79-ї бригади ЗСУ активно ведуть оборону на цій ділянці фронту. Про ситуацію на місці розповіли аналітики DeepState.

Вони опублікували відео з наслідками російських атак на південних околицях Новомихайлівки. Зйомки свідчать про значні втрати особового складу та техніки Російських Збройних Сил.

 «Можна побачити весь масштаб постійних штурмів окупантів, який відбувається вже досить тривалий час. Московити продовжують концентрувати свої сили, перекидають підрозділи з інших напрямків, стягують артилерію та починають активне скидання КАБів. Кількість техніки та піхоти величезна, але її ефективність на дуже низькому рівні у вигляді тактики кількості. Наші бійці Сил оборони стоять на обороні та знищують ворога», — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ворог має стратегічне завдання — захопити Новомихайлівку та Побєду, а потім продовжити рухатися вздовж всієї траси «Вугледар — Водяне — Костянтинівка» і досягнути адміністративного кордону Донецької області.

Також окупанти намагаються відірвати Курахове, де вони підібралися до Георгіївки, почали активно обстрілювати Максимільянівку і проводять спроби атакувати у напрямку Красногорівки для забезпечення прикриття флангів.

На даному етапі, Мар’їнський напрямок можливо виходить на передній план серед найбільш активних зон бойових дій на фронті. Тут ворог інтенсивно атакує, використовуючи авіацію.

Цю інформацію надав речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Дмитро Лиховій під час телемарафону. Він підкреслив, що необхідно розглядати не лише ситуацію на Авдіївському напрямку, оскільки зараз «на передньому плані» саме Мар’їнський напрямок. На Авдіївському напрямку також «гаряче», проте Сили оборони відбили сім штурмів окупантів протягом доби.

Речник ОСУВ «Таврія» також зазначив, що саме на Авдіївському і Мар’їнському напрямках припадає найбільша частка ударів російської армії за допомогою авіації, артилерії та дронів-камікадзе.

 «Варто зауважити, що ситуація є динамічною. Наші війська вчора успішно відновили декілька позицій як на Авдіївському, так і на Мар’їнському напрямках. На Авдіївському напрямку українським військовим здалися в полон більше десятка російських окупантів», — заявив Лиховій.

Загалом на Мар’їнському напрямку сили оборони продовжують стримувати ворога в районі Новомихайлівки Донецької області, де ворог 25 разів намагався прорвати оборону наших військ. Крім того, нашими захисниками відбито 8 атак противника в районах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Побєда Донецької області.

Нагадаємо вам, що на кожній ділянці фронту зараз дуже гаряче. Речник ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій повідомив у ефірі телемарафону 27 лютого, що сили оборони вийшли з двох сіл у районі Авдіївки на Донеччині.

 «На Авдіївському напрямку наші підрозділи здійснили відхід від невеликих сіл Сєвєрне та Степове», — сказав Лиховій.

Він також зазначив, що до початку війни у цих двох селах проживало до сотні мешканців. Бої за Сєверне тривали від учорашнього вечора і вночі. Ворог поніс значні втрати в цьому районі.

Дмитро Лиховій додав, що наразі штурмові групи ЗС РФ зросли в чисельності і можуть досягати від взводу до роти.