Боротьба за нашу свободу та Незалежність триває. ЗСУ щодня, щохвилини потом і кров’ю, ціною власного життя звільняють окуповані території. Проте скоро нас чекає перемога. Сили Оборони вийдуть на кордони 1991 року у 2024 році.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

Він уточнив, що станеться це, швидше за все, наприкінці весни. Аргумент на користь такої версії у військового експерта є досить переконливим: для передвиборчої кампанії Байдена перемога України у війні дуже важлива.

Окрім цього, офіцер відповів на запитання, чи терміни нашої перемоги не зсуваються.

На думку Жданова, Україна зможе вийти на адміністративні кордони та повернути Крим наприкінці весни 2024 року. Аргумент простий: у цей момент розпочнеться передвиборча гонка у США. Військовий експерт окреслив період, коли наша перемога може бути закріплена документально:

«Далі, ось ці шість місяців від 8 травня до 8 листопада це може бути етап переговорного процесу та підписання юридичних документів, які закріплять закінчення цієї війни. Але активну фазу, я думаю, саме до початку передвиборчої кампанії Байдена США намагатимуться підтягнути».

На підтвердження своїх слів Олег Жданов навів переконливий аргумент:

«Джо Байден сьогодні зробив заяву. Перше, що він зробив сьогодні в робочий день, сказав: «Я від Пентагону та уряду чекаю на новий законопроект про допомогу Україні».

Ще він сказав:

«Ми ніколи не покинемо Україну, ми не підемо і не залишимо Україну без допомоги». Це обіцянка. Цією заявою він фактично прив’язав нашу перемогу до своєї виборчої кампанії».

Окрім цього військовий експерт зауважив наступне:

«Мої слова, що, як мінімум, ще рік – це фігуральний вираз, мав на увазі, у 2024-му році. Я залишаюся при своїй думці, що до кінця весни – початку травня ми маємо закінчити активну фазу бойових дій. Як мінімум, з виходом або максимальним наближенням до кордонів 1991-го», – уточнив Жданов.

За його словами, про такий план йдеться лише зі звільненням Криму.