Зараз Україна вивчила нову тактику подолання жахливих мінних полів, які зробили перед початком українського контрнаступу російські окупанти. А ось удари ракет StormShadow, які передавали нам західні партнери руйнують російські штаби. Ми є свідками початку битви за Крим.

Про це пише ексміністр оборони Великої Британії Бен Воллес на сторінках видання The Daily Telegraph.

“Ми маємо надати Україні підтримку, якої вона потребує, щоб довести цю війну до кінця. Як міністр оборони, я дуже часто стикався з причинами не робити цього – переважно від людей, які не знають різниці між одним кінцем гвинтівки та іншим”, -зазначає ексміністр.

За його словами на подолання інституційної інерції витрачався час. І маємо пишатися нашим начальником Генерального штабу і військовими лідерами, які продемонстрували лідерство не лише в Вайтголлі, а й на міжнародній арені.

“Перед тим, як піти у відставку, я попросив прем’єр-міністра виділити Україні 2,3 мільярда фунтів стерлінгів, обіцяних на цей рік, на додачу до 4,6 мільярда фунтів, які ми вже витратили. Велика Британія більше не є найбільшим європейським донором, зараз це місце посіла Німеччина”, – каже Воллес.

Ексміністр також запевнив, що цю війну можна виграти. Адже Владімір Путін вже зазнає поразки. 

“Так само як людські емоції рухають Україну до успіху, вони є неминучим недоліком Путіна і його злочинного режиму. Фантазії, егоїзм і помста спонукали Путіна вдертися в Україну, і це стане його погибеллю”, – додав він. 

Воллес нагадав, що армія Путіна  втратила понад 2 500 танків, 6 500 бронемашин і майже 300 000 убитими й пораненими. Жоден командир, який привів основні російські підрозділи в Україну, не залишився на місці.

Він також закликав, що  Британія має допомогти Україні зберегти свій імпульс – а це вимагатиме більше боєприпасів, ATACMS і StormShadow. А найкращий спосіб згуртувати міжнародну спільноту – це демонстрація успіху, підсумував він.