Михайло Саакашвілі – колишній президент Грузії та голова Виконавчого комітету української Національної ради реформ України не перебуває в Грузії.

Про це повідомляє sputnik-georgia.

Саакашвілі фізично не може знаходитися в країні, – повідомив заступник голови МВС Грузії Александр Дарахвелідзе.

“У нас була активна комунікація і спілкування з українською стороною, і я можу точно сказати, що Михайло Саакашвілі не виїжджав через кордони України”, – зазначив він.

Крім того, за даними грузинського телеканалу “Імеді”, Саакашвілі протягом останніх чотирьох днів перебуває в українському Трускавці, де проходить виїзне засідання фракції “Слуги народу”.

Спікер парламенту Грузії Каха Кучава також спростував інформацію про повернення Саакашвілі.

Він заявив, що інформація про повернення колишнього президента Міхеїла Саакашвілі до країни – неправдива.

«Не можна коментувати несерйозні дії несерйозної людини. Ті, хто вірить, тим можна, але факт в тому, що Саакашвілі немає в Грузії, це фейковий ролик, і я закликаю всіх, в першу чергу вас, не поширювати неправдиву інформацію», – заявив спікер грузинського парламенту Каха Кучава журналістам.

Нагадаємо, сьогодні Саакашвілі у Facebook оприлюднив пост і відеозвернення, в якому заявив, що нібито повернувся у Грузію. Місцева влада не підтверджує цю інформацію. В МВС Грузії також заявили, що не мають інформації про знаходження Саакашвілі на грузинській території.

У Грузії Саакашвілі заочно засуджений до тюремного терміну за звинуваченням у зловживанні службовими повноваженнями. Грузія раніше намагалася домогтися його видачі з України.