Наші захисники продовжують звільняти українські землі від російських загарбників. Нещодавно командувач ЗСУ Залужний заявив про підготовку до нової контрнаступальної операції наших воїнів

Тож, військовий експерт Олег Жданов спрогнозував, чи буде контрнаступ воїнів Збройних сил України на початку наступного року.

– Цілком можливий дійсно пакет (допомоги Україні) для забезпечення ведення бойових дій. Яких бойових дій – важко сказати.

Це може бути й оборона, може бути наступ, але справді в будь-якому разі пакет переважно містить боєприпаси різних типів майже до всіх видів артилерії та бронемашин. Можна припустити, – вважає він.

Однак Жданов не виключає, що контрнаступ може початися навіть у новорічну ніч. Військовий експерт радить набратися терпіння і чекати на новини з фронту.

– Давайте ще додамо позитиву в тому сенсі, що генерал Залужний сказав, що десь у Генеральному штабі скоро буде готова контрнаступальна операція. Коли вона буде – на Різдво, на водохресні морози, може в новорічну ніч – дуже важко сказати. Ми не знаємо, який ступінь її готовності та скільки боєприпасів із заявленого пакета вже в Україні, тому наберімося терпіння, – закликає Жданов.