Волонтер запропонував перейменувати Донецьк: соцмережі в захваті від назви

Відомий український волонтер і блогер Роман Доник запропонував перейменувати Донецьк в Бандеровск, а Луганську область — у Майдан.

Про це Доник написав на своїй сторінці в Facebook.

Він повідомив, що нібито ведуться переговори з групою депутатів для підготовки законопроекту, в якому йтиметься про перейменування Донецька, Луганська і Донбасу в цілому.

За словами волонтера, варіанти нових назв поки не обговорювалися.

Він запропонував у якості нових назв Бандерiвськ і Бандерівську область, а також місто "Незалежність" і назву "Майдан" замість Луганської області.

"Майданівці! Ну звучить же ж. На Майданівщині пройшли свята з нагоди річниці перемоги Революції Гідності", — пише Доник.

На його думку, кожен українець захоче жити у місті, названому іменем Бандери, і таке перейменування вирішить багато проблем.

567cda7c803f169ff0b6dbf4467027a4

Пост Доніка зібрав менше ніж за годину понад 440 лайків і кілька десятків перепостів.

"Кіборгоград", "Кіборгославськ", "Тема, звичайно, хороша, але мені особисто дуже б не хотілося, щоб іменем Бандери було названо навіть одне маленьке містечко в тому регіоні, цим ім'ям, як державною нагородою, потрібно і можна нагороджувати міста, які варті його носити з гордо піднятою головою", "Ну все, бандерівці зі сходу України… Круто", "От би листівок хоч на пропускні пункти з такими проектами надрукувати!", — коментують користувачі Facebook.