Вікторія Сюмар "сталева жінка" української політики. Про таких говорять: "зробила себе сама", передає Корупція.Інфо.

Дівчина, що навчалася на історичному факультеті столичного університету, не могла й подумати тоді, що увійде до рейтингу "Найвпливовіших жінок України". А тоді у буремні 90-ті, молода Вікторія попри навчання встигла ще підробляти вчителем у школі. 

Амбіції і прагнення чогось більшого вели вперед молоду дівчину. Спочатку доля закинула Вікторію на радіостанцію. Так розпочався її шлях журналіста. За цей період вона встигне попрацювати кореспондентом, керівником відділу політики і навіть ведучою політичних програм. Така зацікавленість політикою і приведе жінку до Верховної Ради України. Але перед тим ще довгий шлях "Революції гідності". Вікторія була одною з ініціаторів громадської частини майдану. 

"Я потрапила в політику, скажімо так, в складний момент історії країни. Був Майдан, коли я віддавалася повністю революційним речам, після Майдану якось відразу вийшло, що я потрапила в РНБО в розпал війни, яка почалася проти України. І це було дуже важко, це забирало весь час, і на моїй сім'ї це дуже негативно позначилося ", – зізналася депутат.

Політична кар'єра жінки практично зруйнувала її сімейне гніздечко. Чоловік просто не витримав шаленого ритму жінки і пішов.  Віктор Таран також добре відома особистість. У шлюбі з Вікторією у них народилася дочка Софія.

Популярне: Під Харковом сталася жахлива ДТП, в якій загинула жінка

Причиною розпаду родини став можливо шалений ритм роботи, а можливо і роман з нардепом Юрієм Березою, який приписували його дружині ЗМІ. Та факт залишається фактом, у 2017 році пара розбіглася.

Сьогодні  Вікторія Сюмар народний депутат України VIII скликання, була обрана за списком Народного фронту (під №7). Є заступником голови фракції Народний фронт і головою комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики.