Нещодавно Наталія Костилєва опублікувала на своїй сторінці у Facebook фото вбитої випускниці Ірини Мукоїди у Вишнівці – на світлинах тіло дівчини на тому місці, де її знайшли, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Нюанси пенсійної реформи”: Міністр соцполітики розповів як буде формуватися стаж. Це ж просто знущання!

Вона також написала, що стверджують лікарі щодо того, було зґвалтування, чи ні:

«Про згвалтування і час смерті дівчинки. Щойно надійшли мені листи від 2-х лікарів і фельдшера, який пропрацював на швидкій в столиці 20 років. Я надіслала їм фото і витяг з протоколу огляду тіла Ірини Мукоїди. Фото додаю і одразу перепрошую за це, але громадськість має це побачити і зробити сама висновки, тим паче, що поліція сама зробила це розслідування і матеріали розслідування публічними. Усі ці спеціалісти погодилися виступити на стороні захисту Василя Гнатюка в суді, отож зможете побачити їх особисто…»

На цей пост відреагував начальник ГУ НП в Тернопільській області Олександр Богомол, який наголосив, що оприлюднювати знімки вбитої дівчини у соцмережах – це низько.

«Тернополяни. Вишнівчани. Українці. В мене враження, що окремі "спеціалісти" по розкриттю вбивств нас всіх мають за дурнів. Мене провокували на відвертість вже декілька днів, однак сьогодні вже це вдалось. Грань, за яку перейшли – це оприлюднення фото вбитої дівчинки. Нажаль немає поваги ні до жертви ні до її родини. Матеріали огляду місця події були додані до клопотання про обрання запобіжного заходу захисту підозрюваного. Вони собі дозволили їх передати особам, які не мають відношення до процесу, а ті викинути в мережу. Низько!!! Низько також рити брудну білизну родини вбитої, ніби через це дитину вбили. Але це лірика… справді на інформаційні площадки області викидаються надумані факти з метою дискредитації сімї загиблої та працівників поліції, а також перекручені факти. До громадськості було доведено достатньо інформації по справі вбивства у Вишнівці, щоб люди могли оцінити її та зробити висновки. Але для роз'яснення окремої інформації готовий провести дискут. Прошу задавайте питання у коментарях, я постараюся на всі відповісти. Можливо не зразу, так як маю гору іншої роботи, але в рамках того, на скільки мені дозволили слідчі та прокурори. Маю офіційний дозвіл. Прошу всіх писати без використання ненормативної лексики, так як такі питання буду видаляти. Не люблю хамів. Також прошу битва мене не турбувати. Жаль свого часу. P.S. проаналізуйте, в кого з учасників інформаційних викидів закриті коментарі… думаємо дорогі мої… чому?…хто так вчив… хто це фінансує…чи така відкритість має бути між нами… Дякую, чекаю запитань…», – зазначає Олександр Богомол.