Жертва згвалтування в відділі поліції Кагарлика 26-річна Неля Погребицький ні слова не вимовила протягом півгодинної прес-конференції. Замість неї говорили її нові адвокати, які припиняли всі спроби журналістів поставити запитання постраждалій.

Зокрема, журналісти намагалися запитати у Погребицької, чи є у неї звернення до тих поліцейських, які над нею жорстоко поглумилися, або ж до міністра МВС України. Адвокати не дали відповісти своїй підзахисній.

“Давайте не тиснути на неї і не розкручувати на політичні заяви”, – заявили захисники.

За словами мами Нелі, її дочка прийшла вранці. Вона сказала, що погано себе почуває і захотіла поспати. За словами жінки, Неля буквально стогнала через побої.

“Коли я приїхала, Неля стогнала, згорталася на дивані, і я благала її розповісти, що сталося. Вона відповіла:” Мама, мені сказали, що якщо я розповім тобі, то нас усіх уб’ють “. Через деякий час я її розговорила, і вона розповіла, що її побили у відділенні двоє поліцейських. Я відразу викликала швидку. Медики приїхали швидко, оглянули її і відправили в Українку, там нададуть більш кваліфіковану допомогу. там Неля і зізналася, що її згвалтували. Лікарі викликали поліцію “, – розповіла мама Неллі.