Проросійські бойовики 6 вересня вперше з часу встановлення режиму припинення вогню на Донбасі двічі прицільно обстріляли позиції ООС. В результаті обстрілів загинув один український воїн, ще один отримав поранення.

Бойовики спочатку відкрили вогонь з автоматичного станкового гранатомету, випустивши при цьому три черги ВОГ-17 по підрозділу Об’єднаних сил в районі Красногорівки. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

В результаті першого обстрілу поранення отримав військовослужбовець Збройних Сил України. Він допомогав усувати наслідки пожежі на Луганщині. Бійцю надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікарні.

Згодом окупанти здійснили другий обстріл по позиціях ЗСУ. В результаті обстрілу неподалік Причепилівки, що на Луганщині, загинув український військовий.

“Сьогоднішній обстріл вкотре доводить, що так зване керівництво ОРДЛО не має на меті досягнути миру,” – наголосили в штабі ООС.

Після першого обстрілу, в штабі ООС заявляли, що не відкривали вогонь у відповідь. Вже після другого обстрілу українські військові підрозділи ЗСУ застосували всі наявні вогневі засоби та дали збройним формуванням Російської Федерації відсіч. Втрати противника уточнюються.