У Києві на території одного з університетів відбулася страхітлива НП, хлопця знайшли повішеним.

У понеділок, 21 жовтня на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Євгена Коновальця, 36-а перехожий знайшов труп молодого хлопця. На місце події оперативно виїхав наряд поліції і бригада швидкої допомоги, але медичним працівникам довелося тільки констатувати смерть.

Правоохоронці встановили, що тіло перебувало на території Київського національного університету культури і мистецтв. Перехожий розповів, що знайшов бездиханне тіло хлопця на обриві в петлі, другий кінець якої був прив’язаний до дерева.

На цей момент правоохоронці не встановили особу загиблого. Відомо, що йому близько 20 років. Зараз правоохоронці з’ясовують, що ж стало причиною такого відчайдушного вчинку.

Нагадаємо, в містечку Тульчин Вінницької області 22-річна продавщиця з торгового центру “Європейський” Анастасії Потупайло наклала на себе руки через недостачу в касі.

Рідні Насті вважають, що власниця магазину її оббрехала і довела до самогубства. Її батьків позбавили батьківських прав, тому Настю з дитинства виховувала бабуся Раїса Паламаренко. Подруга дівчини стверджує, що вона жила дуже скромно і працювала в магазині жіночого одягу. За тиждень до смерті Настя зізналася, що їй погрожує власниця магазину – нібито з каси пропали 7200 гривень недостачі і зник товар ще на 15 000 гривень.