Вчора невідомі пограбували квартиру головного редактора інформаційного агентства "РИА новости. Украина" Кирила Вишинського, передає Корупція.Інфо

Стало відомо про те, що квартиру чоловіка, який підозрюється у державній зраді і знаходиться в СІЗО, пограбувала кілька невстановлених осіб. Про це розповів адвокат заарештованого журналіста Андрій Доманський на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Чоловік заявив, що саме він перший виявив погром в квартирі свого підзахисного. За словами Андрія у Вишинського були вкрадені цінні документи і речі.

Популярне: "Червоні списки" МОЗ: Що буде з українцями, які ще не уклали договір з лікарем

"Сьогодні було виявлено, що в квартирі Кирила Вишинського побували сторонні особи, оскільки всі його речі в квартирі були перевернутими, скинутими на підлогу… Книги, особисті речі, розбиті скляні речі, посуд. Ймовірно, зникли цінні речі, але які саме, мені невідомо. ", – передає Вишинський.За словами Доманського останнім часом квартира була порожня, так як дружина Вишинського минулого тижня поїхала на постійне місце проживання в Москву. Сама ж дружина журналіста вважає, що це було цілеспрямоване пограбування.

"У будинку все було вивернуто навиворіт, витягнуті все полки, зламані тумбочки. При цьому двері були замкнені. Я не думаю, що це був обшук, тому що обшук вже відбувся, всі місця подивилися, і тоді все пройшло досить акуратно". Це могли зробити або звичайні злодії, які скористалися відсутністю господарів, або націоналісти, які люблять скрізь паскудити, "- каже вона.

Поліція вже опитала свідків злочину і приступила до розслідування справи.