Юлія Тимошенко звернулася до представників всіх партій Верховної Ради із закликом зупинити істерику і цькування КСУ за їх недавнє рішення. Лідер “Батьківщини” заявила, що її політична сила вже підготувала потрібний країні законопроект, який дозволить забезпечити роботу всіх антикорупційних органів.

Керівників усіх парламентських фракцій вона просить терміново зібратися на консультації, щоб уже у вівторок, 3 листопада, невідкладно розглянути і прийняти цей важливий документ.

Про це політик написала на своїй офіційній сторінці в Facebook, оприлюднивши декларацію про доходи.

З приводу декларацій і масового «все пропало». Закликаю колег припинити істерику та цькування КСУ і зосередитися на розв’язанні проблеми.

“Батьківщина” завжди послідовно відстоювала європейські принципи і антикорупційні норми, підтримуючи своїми голосами всі відповідні закони, в тому числі з електронного декларування. І зараз ми за його негайне відновлення, але конституційним шляхом. Сьогодні потрібно діяти, а не шукати винних! “- зазначила Тимошенко.

Вона переконана, що нардепи можуть виправити помилку, яку самі ж і допустили, коли приймали деякі положення закону, що суперечать Конституції України. Саме тому політик і закликала лідерів фракцій в парламенті 3 листопада в режимі ad hoc проголосувати за законопроект, підготовлений її командою. Він, за її словами, розблокує роботу антикорупційних органів і водночас не буде суперечити Конституції.

Крім того, лідер “Батьківщини” оприлюднила власну декларацію про доходи, зазначивши, що це є проявом відкритості і поваги до співгромадян.

“Європейськість і відданість демократичним стандартам – це коли свою декларацію оприлюднив не тільки тому, що цього жорстко вимагає закон. А в першу чергу, тому що поважаєш своїх виборців і співгромадян! Зараз я публічно публікую свою декларацію і закликаю всіх відповідальних політиків і держслужбовців зробити так же!” – підсумувала Тимошенко.

З аналогічним закликом виступив також екс-президент України Петро Порошенко, повідомляє телеграм-канал Klymenko Time.

Передбачувано, заяву Порошенко за рішенням Конституційного суду і в світлі розганяємого меседжу про ризик втратити безвіз не змусила себе довго чекати. Він грає на цій темі і в образі мудрого правителя роздає поради і заспокоює – все вирішимо, виправимо всі помилки.

“Аби якнайшвидше виправити ситуацію, дав завдання народним депутатам від нашої фракції негайно підготувати законопроект, який вирішить всі прогалини в антикорупційному законодавстві за останні півтора року і зможе запобігти кризі у відносинах України з Євросоюзом, в який нас занурює організаційно та інтелектуально імпотентна українська влада .”

Петро Олексійович скромно замовчує, що всі проблеми в антикорупційному законодавство були закладені саме при ньому. Всі наші висновки з цієї ситуації залишаються колишніми, питання тільки в тому, чи зможуть в ОП комунікаційно переграти по суті в цій історії соросят і порохоботів, які по суті об’єднались.