Президент України Володимир Зеленський влаштував пікнік з шашликами для журналістів на території резиденції “Залісся”, де два роки тому представників ЗМІ годували шаурмою.

Про це повідомляє “Страна”, посилаючись на свої джерела.

Від влади в заході до Дня журналіста брали участь глава ОПУ Андрій Єрмак, його заступник Кирило Тимошенко, і радник керівника ОПУ Михайло Подоляк.

“Формат заходу відрізнявся тим, що Офіс президента відмовився від кейтерингу. Представники Офісу президента, як і сам президент, готували шашлик разом з журналістами. З відомих представників ЗМІ там були Дмитро Гордон і Олеся Бацман (“Гордон”), Орест Сохар (“Обозреватель”), Савік Шустер (“Свобода Слова”, “Україна 24”), Олексій Газубей (журнал “Фокус”), Наталя Влащенко ( “Україна 24”), Севгіль Мусаєва (“Українська правда”), Сергій Щербина (“РБК- Україна”), Олександр Мартиненко (“Інтерфакс-Україна”)”, – йдеться в повідомленні.

Гостей заходу посадили за стіл буквою “П”, а потім президент Володимир Зеленський виступив з промовою на 20 хвилин. Учасники “пікніка” стали задавати питання главі держави, і їх просили не публікувати знімки з заходу і дотримуватися режиму “офф-рекордс”.

Під час незвичайної прес-конференції, на якій представників ЗМІ годували шашликами, обговорювалося питання про виселення чиновників з держдач в Конча-Заспі. За словами журналістів, ця ідея Володимиру Зеленському прийшла в голову, коли він хотів зайти на територію однієї з ділянок, але його не пропустили.

“Але будівельники перегородили йому вхід, уточнивши, що це приватна територія. Ділянка, де власник робив ремонт, належала одному з відомих пластичних хірургів, який якимось чином зумів організувати собі будинок в Конча-Заспі. Це обурило президента. І він дав розпорядження перевірити, хто ще володіє там земельними ділянками”, – продовжили обізнані джерела.

Також під час пікніка зайшла розмова про справу Павла Шеремета, і журналісти поцікавилися, чому президент переписується з однією з підозрюваних Яною Дугарь. Глава держави пояснив, що медик звернулася до нього зі скаргою, і “президент не зміг не відповісти”.

Відзначимо, що про цей організацію цього заходу повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму Інстаграм.

“Провів день разом із журналістами напередодні їхнього професійного свята. Цього разу — шашлик, приготований власноруч, чудова погода і, як завжди, дружня атмосфера. Розмова без табу, гострі запитання і мої чесні відповіді. Приємно, що такі зустрічі стали вже гарною традицією”, – йдеться у повідомленні.

Президент наголосив, що завжди відкритий до запитань журналістів.

“Переконаний, що чесний діалог — це головна ознака демократичної держави. Українські журналісти — допитливі, талановиті, уважні й принципові. Готові йти на ризик заради правди. Вітаю з вашим професійним святом! З Днем журналіста!”, – додав Зеленський.