Сьогодні, 8 жовтня, біля ГУНП у Львівській області проходить акція протесту з фаєрами

Кілька десятків протестувальників влаштували у центрі міста “виставу із спецефектами”. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку палять фаєри і лунає гасло “Ганьба псам системи!”, а біля будівлі ГУ Національної поліції у Львіській області неможливо пройти – тут, судячи за характерними звуками, рвуться димові шашки.

Перехожі висловлюють обурення з приводу таких дій протестувальників.

«Під будівлею Головного управління Нацполіції у Львівській області розпочалась акція протесту за відставку очільника поліції Львівщини Василя Віконського», – йдеться у повідомлені.Як стало відомо, організатори протесту ГО “Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини” вимагає у Президента України та Міністра Внутрішніх справ звільнення Віконського з посади.

Організатори акції за відставку Василя Віконського львів’янам добре знайомі: зараз тут дуже активно виступає Іван Спринський – нині голова громадського формування”Рабів до раю не пускають” і волонтер, а до грудня 2013 року – активний член Партії регіонів. Мешканці міста не дуже активно долучаються до дійства, воліючи залишатися на безпечній відстані від протестувальників.