НАБУ і САП затримали на хабарі в 6 мільйонів доларів першого заступника начальника Державної податкової служби міста Києва Миколу Ільяшенка та директора з правових питань компанії “Бурісма” Андрія Кічу. Вони хотіли, щоб силовики за ці гроші закрили кримінальну справу проти олігарха Миколи Злочевського – власника “Бурісми”, членом Наглядової ради якої був син кандидата в президенти США Джо Байдена.

Ілляшенко передавав 6 мільйонів доларів позаштатному агенту НАБУ, всім відомому … Євгену Шевченко, пише видання Цензор.НЕТ посилаючись на свої джерела.

Сам Шевченко у Фейсбуці написав:

Минулий рік видався для мене вельми непростим – це був не тільки рік моїх особистих помилок і поразок, але також рік бруду, наклепу й обману, внаслідок чого я втратив багатьох близьких друзів, яких і так було мало.

Але незважаючи ні на що я продовжував йти своїм шляхом. Робив те, що вважав важливим і потрібним, кожен день думаючи лише про те, як дати більше тепла і затишку своєї сім’ї, і добути хоч трохи світла і щастя своїй країні.

Багато хто не розумів – вони багато чого не знали. Розповісти більше я тоді не міг. Та й зараз, якщо чесно, небагато зміг би додати. Але в кінцевому рахунку час все розставляє на свої місця. І найголовніше в усьому цьому те, що я не втратив себе.

Все також вірю в Україну. Вірю в людей і любов. І звичайно ж вірю в краще майбутнє для всіх нас тут – на цій землі. І дуже сподіваюся, що це майбутнє настане до того, як ми постаріємо 🙂

PS: ах, да – мало не забув 🙂 На фото п’ять мільйонів доларів США і ще один мільйон вилучили у посередника: товариш Злочевський думав, що раз йому вдалося купити баригу-президента, то за таку величезну суму купити «агента» і керівництво НАБУ праці і зовсім не складно… але щось пішло не так, адже не всі речі, так само як і не всі люди в цьому світі вимірюються грошима – такі ось справи, «Коля – хороший хлопець»

А за 6млн. $ Тобі, звичайно, спасибі – вони відправляються в бюджет України, де на них зможуть побудувати кілька нових дитячих садків, можливо хорошу сучасну школу, або стануть гідним внеском в сотню кілометрів нових, сучасних доріг – в загальному, такий у нас вийшов антикорупційний податок 🙂 Так що буде бажання ще чого-небудь «повирішувати» – приходь! І друзів своїх приводь – ми таким гостям завжди раді 🙂

В свою чергу, Цензор нет зазначає – у НАБУ і САП справа “Бурісми” довгий час лежала без жодного руху, тому що довести причетність Злочевського було практично неможливо, тим більше, в умовах хаосу у владі.

Ілляшенко приїхав на зустріч, гроші передавали після внесенням Холодницького рішення про закриття справи в Єдиний реєстр судових рішень. Він зажадав доказ прийняття рішення про закриття справи.

Ситник і Холодницький з цієї нагоди відкинули в сторону всі минулі конфлікти і взаємні звинувачення. І Холодницький вніс зміни в ЕРДР і закрив справу Злочевського. Ілляшенко переконався, що зобов’язання виконано, і передав гроші. Тут-то і відбулося затримання.

Зеленський замінив майже все вище керівництво Державної податкової служби, всіх, крім Ільяшенко. І це незважаючи на те, що журналістами були озвучені факти про непомірно велике, як для чиновника, матеріальне становище Ільяшенко. Така підтримка “слуг народу”, мабуть, змусила Ільяшенко увірувати, що зараз-так, то вже можливо все, і він розгорнеться на повну котушку.

За даними джерел Цензор.НЕТ, Ільяшенко познайомив Шевченка з директором з правових питань компанії “Бурісма” Андрієм Кічой (на злодійському жаргоні “кіча” означає тюрма).

Євген Шевченко зумів нічим не видати свої емоції, і йому повірили. Він вийшов на керівництво НАБУ, детективи включилися, і справа пішла.