Президент Петро Порошенко обіцяє протягом наступних 5 років відновити територіальну цілісність України. Про це він заявив на форумі "Відкритий діалог" у Києві.

"Ми, українці, не дозволимо, щоб в офісі українського президента сидів зачеплений на гачок російський агент, як це було з 2010 по 2014 рік.

Українцям не потрібен президент і верховний головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна.

Я хочу наголосити, що українцям не потрібен президент і верховний головнокомандувач, який буде фліртувати або хіхікати з Путіним.

Не потрібен той, першим підписаним документом якого буде акт про капітуляцію перед Москвою. Ми цього не дозволимо", – сказав він.

"Щоб не дати популістам помножити на нуль все те, що вистраждали, витерпіли, вимучили наш народ, я прийняв рішення кандидувати вдруге на посаду президента. Ну подивіться, хто може перемогти таку команду", – заявив Порошенко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Він назвав "кілька пунктів на наступну каденцію".

"Боротьба з бідністю, підготовка до вступу до Євросоюзу та НАТО, забезпечення миру на вигідних для України умовах і відновлення територіальної цілісності країни", – заявив він.

"Сьогодні, зараз офіційно починається моя передвиборча кампанія", – додав Порошенко.

Варто нагадати, які саме обіцянки так і не виконав Петро Порошенко за роки свого президенства. Першою і дуже вагомою обіцянкою було те, що "АТО триватиме лічені години", на сьогоднішній день це вже п'ятий рік воєнних дій, що тривають на території України. Також, серед обіцянок політика було: продати Рошен, долар по 10, перекрити всі офшори, знайти прийнятні способи співпраці з Росією та "статус-кво" для російської мови.