У шоумена і волонтера Сергія Притули сталася приємна подія. Він одружився вдруге.

Жінкою 34-річного Сергія стала 30-річна Катерина Сопельник родом з Донецька.

Фотографіями Притула поділився у Facebook. Крім того, аби запобігти розповсюдженню неправдивих чуток, Сергій одразу розповів про свій другий шлюб та про стосунки з першою дружиною і матір’ю його сина.

 Притула влаштував гучне весілля

"По-перше, я хочу сказати, що я максимально щасливий мужчина, який має радість зранку йти на роботу, а ввечері, підстрибуючи, повертатися додому, де мене чекає любляча дружина", – почав Притула.

"По-друге, всім тим, хто пише усіляку брєдятіну типу "покинув жінку з малою дитиною" і т.п., хочу повідомити і пояснити, що іноді бувають ситуації, коли двоє людей приймають рішення жити окремо. Так часом трапляється. Не я перший, не я останній. При цьому, жодна сторона не потребує ваших співчуттів чи зітхань. У нас з Юлею є максимальне порозуміння 80-го левелу щодо виховання Дмитра Сергійовича", – наголосив він.

 Це вже другий шлюб 34-річного Сергія

"По-третє, я не хочу обговорювати особисте життя колишньої дружини, але повірте, у Юлі все гаразд. Буду вдячний, якщо не будете її турбувати. Щодо взаємовідносин Катерини та Дмитра Сергійовича, то я не буду вправлятись у епістолярному жанрі, за мене все скажуть фото", – зауважив Сергій.

 Цим фото шоумен продемонстрував стосунки його сина Дмитра від першої дружини з другою дружиною Катериною

"По-третє, я не хочу обговорювати особисте життя колишньої дружини, але повірте, у Юлі все гаразд. Буду вдячний, якщо не будете її турбувати. Щодо взаємовідносин Катерини та Дмитра Сергійовича, то я не буду вправлятись у епістолярному жанрі, за мене все скажуть фото", – зауважив Сергій.

Також Сергій звернувся до журналістів з проханням не турбувати членів його родини, а сам він коментарів не даватиме. Тому й поспішив повідомити деталі про свою новоспечену дружину.

"Панове, мою дружину звати Катерина Вікторівна Притула. Якщо у когось будуть виникати запитання до членів її родини, то, будьте ласкаві, звертайтесь до цікавих вам адресатів напряму. Прошу журналістське товариство дуже добре підбирати слова і власні умовиводи, позаяк жодних коментарів ми не збираємось давати і все, що ви скажете, буде сприйнято мною, як зазіхання на наше особисте життя", – заявив шоумен.

 З Катериною Сергій познайомився від час роботи на одному з телеканалів

"Я щасливий. Я одружений. Я вже ½ Я. І мені це подобається. Бажаю всім максимально перейматись власним життям, життям ваших родин, а не життям інших людей. Будьте щасливі,як і ми!!!! Катруся, я Тебе кохаю!!! Будьмо, гей!!!!!" – підсумував Притула.

 Притула запевнив, що абсолютно щасливий

 

Також, загальновідомий факт, що Сергій критикує усіх зірок , які не відвернулись від Росії і продовжують там гастролювати. Мало того він зробив шокуючу заяву про відомого співака Івана Дорна.

384992434

Коли стало відомо, що співак Іван Дорн продовжує виступати у Росії, на нього полилася нещадна критика та звинувачення у псевдо-патріотизмі. Однак виявляється, що добру частину зароблених у сусідній державі грошей Ваня передає на допомогу бійцям АТО.

Про це у своєму Facebook написав шоумен Сергій Притула, який і сам активно допомагає АТО.

"Є такий український виконавець, як Іван Дорн. Сьогодні, на його прикладі, я спробую пояснити одну дуже важливу штуку. Я вже неодноразово і в себе на Facebook і в коментарях інших юзерів/блогерів вступав у словесній баталії, суть яких зводилась до одного: "Не чешіть усіх під одну гребінку"!!!" – почав Притула.

"Тепер детальніше. Є ціла плеяда українських співаків та акторів, які багато працюють у РФ. Ну, так склалося. Не суть. За останній рік суспільство дуже поляризувалося і перестало сприймати артистів виключно крізь призму їх творчості. На передній план вийшли інші аспекти. Наприклад, наявність чи відсутність патріотизму", – продовжив шоумен.

 Притула, який є волонтером і допомагає АТО, вирішив розсекретити добрі справи Дорна

"При чому до цього питання люди, в основній своїй масі, ставляться доволі поверхнево: відмовився від гастролей по Росії – патріот! Не відмовився – запроданець! При чому найголосніше про те, що в Росію з концертами не поїдуть кричали ті, хто туди, в принципі, рідко катався", – обурився Сергій.

Притула повідомив, що за гроші Дорна він восени купив джип, оптику та шоломи для хлопців в АТО.

 "Гроші були великі і, що важливо, у валюті. Робилося все "ціхо-ша", бо розклад, коли людина заробляє "там", а допомагає "тут" усіх задовольняв. Усіх, крім "ура-патріотів"! Які дружніми рядами почали гнобити Івана в соцмережах, мовляв, не патріот… Той вже і так натякав (кліп) і сяк (Юрмала), не доходить", – заявив Притула.

 Зі слів Притули, Дорн таємно допомагає бійцям АТО валютою

"Чого ж хоче шановне товариство? Щоб артист вийшов на сцену і кричав: "Путін – х…ло!"? Ну? І кому легше стане? Артист позбудеться гастролей. АТО позбудеться спонсора. Хто "закриє" фінансову діру, яка утвориться на його місці? Той, хто сів на дивані перед монітором і ллє відрами критику? Навряд чи…" – зауважив він.

Притула розповів, що буквально днями Дорн привіз йому ще 10 тисяч євро.

"За 3500 я вчора купив прилад нічного бачення. На наступному тижні візьму ще 2. Кожен такий прилад дозволяє зберегти десятки життів. Кожного разу, купуючи щось за його кошти, я перепитував, чи можна згадати про це у пості на ФБ. Казав, що не треба. Позавчора перший раз сказав: "Як хочеш". Видно, добре допекли", – наголосив Сергій.

 На гроші Дорна Притула купив тепловізори і не тільки

"Спаливши" Івана, я зараз намагаюсь вберегти ще, як мінімум, 3-х своїх знайомих, які регулярно, повертаючись із заробітків з РФ, привозять мені гроші на підтримку хлопців у АТО. Я не буду називати їх імена, чи, боронь Боже, складати списки "правильних" і "неправильних" українських артистів. Тих, хто "вляпався" поповній, ви і самі знаєте", – зазначив Притула.

"Проте, є персони, в яких "стріли" запускають геть несправедливо. Вони терплять і продовжують забезпечувати наших бійців. На десятки тисяч доларів. Інкогніто. Через близьких посередників. Вихід з ситуації один: дати спокій всім і займатись більш нагальними справами. Час сам все розставить по своїх місцях", – резюмував він.

 

І на кінець, зверніть уваги на найпопулярніший допис у Фейсбуці відомого шоумена, який полюбили практично усі українці.

 

1794523_613761122033367_244113329_n_650x410

Пишу цей пост не тільки як ФБ-блогер, але й як громадянин. У мене на сторінці 140 000 чоловік. Їм цікава моя думка. Так ось вона:

По-перше, справою "Небесної сотні" так ніхто і не займається! І це моя особиста претензія не тільки Генпрокуратурі, але, насамперед, ВО "Свобода"! Одразу після перемоги Революції Гідності ви мали "свого" Генпрокурора! Поки Фаріон розказувала про мову, а Мірошніченко товк морду керівнику НТКУ, ви мали можливість вершити правосуддя! Довершились до того, що я виходив у пікет під Генпрокуратуру, щоб притягти депутата Мірошниченка до відповідальності за побиття на робочому місці керівника НТКУ. Я не підтримував керівника НТКУ. Але засуджував методи усунення його з посади!

Перед пікетом я зустрів пана Іллєнка (ВО Свобода) і запитав, якого хє*а, маючи більшість у парламенті і "своїх" міністрів треба було не просто прийти і товкти морду пану Пантелеймонову, але й викласти це у ютюб, щоб кацапи могли на весь голос кричати про те, яка ж є насправді демократія в Україні після Революції?!?! У відповідь: "бе-ме, кремлівські агенти і т.д.". Усунення керівника НТКУ з посади вирішувалось одним розчерком пера!!! Фішка в тім, що посада голови НТКУ – не виборна! Це структура, яка живе за наші податки. Можновладці захотіли – звільнили! Захотіли – призначили! Все!

Не відволікайтесь! Потім було знято з Мірошніченка обвинувачення і тиждень тому, на площі Перемоги у Києві, Мірошніченко розсипався мені в компліментах, бо я один з небагатьох україномовних ведучих у цій країні. Я намагався пояснити йому, що він глибоко помиляється і, взагалі, проблеми країни лежать у іншій площині. Але екс-депутату було не до того. Побіг. Може тому, що я не відгукнувся на його ура-патріотизм, а може того, що стояв із хлопцями з 93-ї бригади, які йому попередньо трохи підправили мейк-ап на обличчі… хто зна…

По-друге, в мене є претензія до голови Уряду. Я вчора випадково перетнувся у ресторані з чоловіком, котрий емігрував з України в часи панування Яника і Азарова. Після того, як влада помінялась, чоловік спробував повернутись в Україну. Він не є олігархом, ба більше, середній клас. Мав своє підприємство, 50 чоловік у підпорядкуванні… сказав, що побори тільки зросли і він повернеться до Ізраїлю, де все прозоро, зрозуміло і його син, який відслужив у ізраїльському спецназі 3 роки є авторитетом, коротше… не зацікавили його теперішні реалії… а могла б бути інвестиція!

А ще є питання по виводу бізнесу із "сірого" в "білий" і чому ніхто не хоче цього робити, бо ви в сосенку вдарились із нарахуванням податків на зарплату, бо коли щоб виплатити людині зп 3000грн треба нарахувати 6000, то хто вам буде показувати зп у 20 000?! І нєфіг тут кричати про відсутність патріотизму! Люди готові віддавати 25-30%, але не 100!!!! А ще є питання про мою маму, яка живе у приватному будинку в Збаражі і опалює газом свій будинок і легенько охреніває, чому оплата за газ перевищує її пенсію і т.д. Достобіса претензій до голови Уряду.

По-третє, при усій повазі до Президента, але… Петро Олексійович… Ви штучно нагнітаєте ажіотаж там, де не треба. Особисто мені похє*у Ваші "фабрики в Ліпєцку". Я навіть не знаю чи вони є, чи вони працюють і т.д. Але коли стоїть питання, кого призначити керівником ССО і весь волонтерський "фронт" Вам кричить: "Кривоноса"!!!!!!!! То які можуть бути питання?! Може призначите генерала "Толіка-Мопеда", який розказував минулого року, що до 20-го жовтня усі солдати будуть забезпечені теплою зимовою формою, а я возив її і в грудні і в січні?! І я не один! І ми, на відміну від Вашого (бо він і не наш і не солдатський) генерала, не брешемо! Бо нам немає чого цим займатись! 

По-четверте… я спілкуюсь із десятками, сотнями хлопців, котрі воюють і повертаються із зони АТО. Клерки нижнього рівня мають розуміти, що "люстрація" почнеться не зверху, а з них. Кожен керівник ЖЕКу, чинуш міськради і т.д., має усвідомити, що з фронту повернулось багато хлопців. Більшість з них злі… бо хтось пройшов Зеленопілля, Карачун, Пєски, Станицю, ДАП і т.д., і досі не має статусу УБД, а якийсь сбушник чи воєнком заїхав на 3 дні у Краматорськ і отримав і УБД, і ділянку, і нагороду і все інше…
Дограєтесь, муфлони! Дограєтесь! Кому ще "муха" не прилітала в хату – дочекаєтесь! І знаєте що? Попри все верховенство закону, громадська думка буде на стороні того, хто цю "муху" активував! Бо ви так виховали суспільство – щоб вас ніхто не шкодував!!!

Я дуже довго стримував себе в питаннях критики "властьимущих", але вже втомився мовчати.

Зі всіма Оппоблоками і Відродженнями все зрозуміло. Комуняків немає. Ніби-то в парламенті всі ті хто треба, але…

Але є бажання на найближчу весну зробити перевибори. А перед тим прийняти кілька законів, які чітко формулюють відповідальність депутатів за:
Відсутність на сесії!
– Голосування чужою карткою!
– Бійки у ВР!

– Мацання прем’єра за яйця (я відокремлено від бійок цей пункт пишу, раптом АрсПету це приємно, тоді будемо розглядати по іншій статті).

Поряд з цим я б прийняв ще один закон і вважаю, що він кардинально необхідний: людину, котру спіймали на продажі свого "голосу" на виборах – позбавляти права "голосу" пожиттєво! Таким чином ми, селекційно, отримаємо ту когорту людей, яка і має обирати владу, бо дорожить власним голосом!!!
 

Далі буде…