У житомирському райцентрі Попільня розпалюються пристрасті після смертельного ДТП, в якому загинула студентка Анастасія Андрієвська, а ще одна дівчина вже майже тиждень знаходиться в комі. Нагадаємо, за останній місяць це вже друге резонасной ДТП в Житомирській області.

Тітка загиблої Лариса Андрієвська розповідає, що страшна аварія за участю 22-річного родича місцевих бізнесменів сталася минулими вихідними. За цей час ряд подій, пов’язаних з цією аварією, змусив сім’ю загиблої заявити про нову небезпеку.

“Моя племінниця Настя разом зі своєю подругою Ірою пішли на дискотеку в сусіднє село, – каже Лариса Андрієвська. – Коли поверталися додому, біля них зупинилася машина і водій запропонував підвезти дівчат. Ті погодилися і сіли в авто. За нашою інформацією, водій був п’яним . На дорозі через високій швидкості він не впорався з керуванням, зніс п’ять дерев і його зупинило лише шосте”.

За словами Лариси Андрієвської, від удару Настя та Іра буквально вилетіли через вікна машини.

“Настя загинула на місці, Іра зараз в лікарні у важкому стані. Свідок аварії говорить, що водій був у стані сп’яніння. Але від здачі аналізів він тоді відмовився. За рішенням суду водій заарештований поки що на два місяці, але з його боку подана апеляція . Сторона захисту вважає арешт незаконним, алкогольне сп’яніння заперечує. В Попільні винуватця ДТП називають “мажором”. Він перед поліцією може проїхати на швидкості 150 км / год і його не зупиняють. У нас про нього говорять, що напідпитку за кермом він був не раз , але все сходило з рук. Побоюємося, що таке може статися і цього разу, тому як з його боку вже звучить, мовляв, він не винен, а насправді лопнуло колесо. Зараз люди в Попільні обурені до межі, готові йти протестувати. Поки що всій Попільня збираємо гроші на лікування Іри, дитина у важкому стані “, – розповіла Андрієвська.

Адвокат Олександр Тимченко, який представляє інтереси сім’ї Андрієвський каже, що водій відмовився від проходження тесту на алкоголь.

“Погодився здати лише через дві доби. Але істотно це вже ні на що не вплине”, – стверджує юрист.

У поліції Житомирської області стверджують, що мають намір в найкоротші терміни розслідувати цю трагедію.

“У водія брали кров для проведення аналізу. Така експертиза триває до 10 днів, – розповіла нам спікер житомирської облполіціі Алла Ващенко. – Відкрито кримінальне провадження. З боку поліції робиться все, щоб розслідування було максимально об’єктивним і пройшло в максимально короткі терміни”.

Адвокат підозрюваного, колишній працівник прокуратури Віктор Сливинський, каже, що відповіді на всі питання дасть виключно слідству.

“Якщо є які-небудь звинувачення, то наслідок або доведе їх, або спростує. Висновку про те, що мій клієнт був п’яний, в матеріалах кримінального провадження немає. Лікар, який оглядав водія, встановив, що координація рухів не було порушено. Але те, що він не захотів проходити обстеження – це його право, він його використав до того, як я почав займатися цією справою “, – сказав Сливинський.

Нагадаємо, нещодавно патрульна поліція оприлюднила статистику ДТП в Україні і повідомила, що однією з найпоширеніших причин автокатастроф є пияцтво за кермом.