На Донеччині щодня відбуваються запеклі бої, не виключення – невеликий населений пункт Піски, за який боротьба триває тижнями. Наразі підрозділи Збройних Сил України тримають оборону на околицях селища.  Про це розповів в ефірі одного з українських телеканалів речник Східного угрупування військ Сергій Череватий. Він зазначив, що російські військові там застосовують класичну тактику “випаленої землі”. 

https://www.youtube.com/watch?v=OU1LftTBsO4
 
“Населеного пункту Піски насправді вже немає. Це фірмовий почерк російської армії – знищення населених пунктів з лиця землі. Якщо їм дають змогу, як в Сирії знищувати міста, то вони це роблять. Вони зробили це із Маріуполем, Сєверодонецьком та Лисичанськом”, – пояснив Череватий.

Речник Східного угруповання військ розповів, що російські війська не мають повного контролю над Пісками. 

Росіяни просто знищили Піски. Це невеликий населений пункт. На сьогодні наші війська закріпились на околицях Пісків та героїчно тримають оборону. Ворог продовжує завдавати ударів всіма видами артилерії та намагається штурмувати наші позиції. Проте їхні заяви про те, що вони контролюють Піски є сумнівними, оскільки там немає чого контролювати, – додав він.