Сьогодні о 02:00 ночі помер 38-річний фельдшер із Недригайлова, якого 6-го червня бригадою екстреної медичної допомоги перевезли до Сумської обласної інфекційної лікарні із діагнозом ботулізм. Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТРИМАЙТЕСЯ МІЦНІШЕ! Найпопулярніший продукт зникає з прилавків! Що ж тепер робити?Стан хворого був стабільно важкий. Токсин вже розійшовся у тканини. Сиворотка ж діє лише, коли він знаходиться ще в крові. Усіма процедурами ми лише підтримували його життєдіяльність. У решти людей, які, ймовірно, теж вживали рибу разом із померлим, поки немає жодних проявів хвороби.

Нагадаємо, днями у Сумській області зареєстрували перший випадок захворювання на ботулізм. Компанія відпочивала на природі та вживала у їжу в’ялену рибу. Цього ж дня увечері чоловіку стало погано, його доправили до реанімаційного відділення Недригайлівської ЦРЛ, а звідти згодом до Сум. Йому ввели 3 сиворотки: одна була в обласній дитячій лікарні, інші дві знайшли родичі.