Головні новини Львова
Подобається

Вживала вся зміна: У львівській лікарні дітей оглядала п’яний педіатр (ФОТО)

16/04/2018     Автор: Ігор Нагорний
Вживала вся зміна: У львівській лікарні дітей оглядала п’яний педіатр (ФОТО)

У неділю, 16 квітня, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "Охматдит" педіатр Олена Бабич проводила прийом в стані алкогольного сп'яніння.

Стан лікаря помітили батьки, які привели своїх дітей на прийом, передає Корупція.Інфо.


Обурені батьки викликали поліцію і написали заяву на лікаря. Ймовірно нетверезого медика правоохоронці забрали на огляд.

Одна із заявниць Оксана розповіла, що лікар була п'яною з самого ранку.

"Об 11 годині ранку вона була вже "готова", хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне, що вона там була не одна така, бо, з її слів, медсестра "виставляла" за народження онука(-чки), вживала вся зміна. Лікар, оглянувши дочку, сказала, що вона здорова, нічого не призначила, скерування на аналізи не дала", – розповіла заявниця Оксана.

Популярне:“Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

Вона зазначила, що відвідала тверезого лікаря, який направив дитину на аналізи, за якими була діагностована рання стадія ангіни. Доктор виписав дитині ліки.

"А у сина, вона почула свист у грудях, хоча інший лікар це не підтвердив, на щастя. Прикро те, що ніхто із батьків, хто потрапив до неї на огляд швидше за нас, не відреагували. Раджу їм повторно оглянути дітей у лікаря, бо хто знає, що вона ще пропустила і які хвороби у них познаходила", – сказала вона.


Головний лікар львівського "Охматдиту" Мар'яна Візник підтвердила, що лікар перебувала на роботі п'яною і попросила у пацієнтів вибачення. Вона також заявила, що проведе службове розслідування і суворо покарає інших медпрацівників.