Зеленський під час церемонії інавгурації, що відбудеться 20 травня звернувся до Кабінету міністрів із закликом піти у відставку

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що йде у відставку. Про це він заявив під час брифінгу 20 травня, передає РБК-Україна.

"Я прийняв для себе рішення подати у відставку відразу після проведення в середу чергового засідання уряду", – заявив він.

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський під час церемонії інавгурації 20 травня звернувся до Кабінету міністрів із закликом піти у відставку. Він зазначив, що в українському уряді повинні бути нові обличчя і нові "прозорі правила гри".

Крім того, Зеленський на церемонії інавгурації оголосив про розпуск Верховної ради. Президент України Володимир Зеленський запропонував чинному складу уряду подати у відставку.

«Дозвольте мені процитувати американського актора, який став класним американським президентом: "Уряд не вирішує наших проблем – уряд і є наші проблеми". Це просто цитата», – зазначив він.

«Наш уряд, який тільки розводить руками і каже мені, що ми нічого не зможемо зробити. Це неправда – можете, ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори», – додав президент. 

«Моє обрання доводить, що громадяни стомились від досвідчених, системних, надутих політиків, які за 28 років створили країну можливостей – можливостей відкатів, потоків, дерибанів», – наголосив він.

Раніше Гройсман заявив, що планує залишатися на своїй посаді до парламентських виборів, які відбудуться в жовтні 2019 року. Гройсман нагадав, що президентські і парламентські вибори – це різні речі, ніяк між собою не пов'язані. Тоді прем'єр нагадав, що після того, як буде обраний наступний парламент, буде сформована нова коаліція і новий уряд.