Садовий привласнює собі заслуги держави?

У Львівській ОДА звинувачують мера Львова Андрія Садового у тому, що він приписує собі заслуги держави, – Корупція Інфо

Популярне: ГЕНОЦИД ПРОДОВЖУЄТЬСЯ: Вартість на воду підскочила до небес! Ви впадете коли побачите ці цифри!

"То квартирами військових забезпечила міська влада? Серйозно??? Чи тут все ж таки помилка????? Можливо, все ж таки краще написати, що гроші на квартири виділили з ДЕРЖАВНОГО бюджету!!! Так було б правдиво! І лише маленька частина фінансування від ЛМР! Я в шоці!!!!", – із такою реакцією на публікацію zaxid.net виступила у Фейсбук начальник управління інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк.У коментарі Форпосту вона пояснила, що насправді кошти по цій програмі були виділені з державного бюджету: "З державного бюджету по цій програмі виділили для Львова 6,5 млн грн. Львівська міська рада фінансувала лише невелику частину від загальної суми".

"У прес-службі Львівіської міської ради не збрехали, але це швидше маніпуляція", – прокоментувала Ольга Березюк інформацію прес-служби ЛМР, в якій йдеться про те, що "місто придбало 9 квартир для сімей військовослужбовців".

"Це якби моя мама спекла торт-приготувала коржі, крем, все зробила, а я поставила лише вишеньку зверху і написала: ось цей торт спекла я", – додала начальник управління інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк.