Рівненський міський суд поновив на посаді завідуючого відділенням дитячої хірургії Рівненської обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського. Попри те, що досі триває судовий розгляд кримінального провадження щодо обставин смерті 5-річного Миколи Антонюка, де головним фігурантом є саме Думановський, передає Корупція.Інфо.

Популярне:ШОК!!! Трамп назвав Порошенка своїм ОСОБИСТИМ ВОРОГОМ, подробиці просто збивають з нігПро рішення суду повідомила активістка Ліана Диновська, яка пильно стежить за перебігом справи, якій вже півтора роки. За її словами, позовні вимоги задоволено частково. Окрім того, вона припускає, що «незабаром Думановський з`явиться в плановій хірургії у білому халаті в якості завідуючого відділенням. Він далі буде лікувати дітей».

Цей судовий розгляд відбувався в рамках позову Костянтина Думановського про незаконне, на його думку, звільнення з роботи.

Думановського-молодшого звинувачують у службовій халатності та ненаданні медичної допомоги у листопаді 2015 року, внаслідок чого пацієнт хірургічного відділення Микола Антонюк помер.