Літні відпустки все проводять по-різному: хто на дачі, хто в далекій поїздці. Сегодня.иа пропонує невелику підбірку літнього дозвілля українських депутатів.

Пропонуємо ознайомитися з тим, куди ж відправляються народні обранці влітку.


Далеко не всі депутати поділяються информацие про відпочинок в соціальних мережах, але деякі з них вільно публікують фотографії на своїх профілях.


Ось, наприклад, Злата Огневич, депутат від Радикальної Партії, не так давно запостила фото в соцмережі, де вона проводить час на картингу.

570883


А пізніше в її Instagram з'явилося фото відпочинку в Європі.

972292


Сам же лідер Радикальної партії Олег Ляшко давно не постив фото у себе на сторінці, одне з останніх – бесіда з літніми жінками на лавці.


Зате зовсім нещодавно Олег Ляшко покартав своїх колег-депутатів за "мальдівські округу" в ефірі телеканалу "Україна".

749521


"Навіщо нам такий парламент, який не може зібратися, коли це потрібно державі? Люди чекають соціальних законів, зокрема, про скасування 15% податку для працюючих пенсіонерів, про індексацію пенсій і зарплат та багато інших. А смороду пуза гріють на сонці. Ох, нариваються!", – зазначив політичний діяч.


652340


Його колега по парламенту, депутат Ганна Гопко від "Самопомочі", запостила у себе на сторінці фото з дітьми. Мовляв, між роботою повинно знаходиться час і спілкуванню з родиною.


А ось народний депутат Володимир Парасюк відправився на відпочинок в Карпати. І не один, а разом зі співачкою Наталкою Карпою.

398189 573855


Компанію молодим людям склали телеведуча Соломія Вітвіцька зі своїм чоловіком.


Мер Києва Віталій Кличко з сім'єю відпочив ще в квітні. Як написав у своєму "Фейсбуці" син політика Єгор-Даніель, сімейство вирушило на Червоне море в Єгипет, вибравши курорт Хургаду.

105870_600


Втім, враховуючи зайнятість глави сімейства, його дружина Наталя з трьома дітьми подорожують і окремо. Так, у своєму Instagram Наталія поділилася фотографією, зробленою під час занять йогою в США.
Але продуктивніше всіх літо проводять депутат Мустафа Найєм і губернатор Закарпаття Геннадій Москаль. Для дозвілля вони вибрали активну розваги – стрижку кущів.