bf5a8b61b4109e657062574aadc2498f1428384941

Російський віце-прем’єр Дмитро Рогозін опублікував світлини із дачі Тарути у анексованому Криму. Найбільше чиновника радує той факт, що будинок, відреставрований у японському стилі, зараз став «народним» санаторієм.

Новину повідомляє «Преса України» посилаючись на повідомлення самого Рогозіна у одній із соціальних мереж, передає Корупція.інфо

Рогозін опублікував фотографії самого двору та будинку, який колись був корпусом санаторію «Айвазовський». Російського чиновника, судячи із його посту, найбільше вразили сакури та венеціанська мозаїка, якою прикрашені сходи у будинку.
 

«А ось цього українського «зодчому», губернатору-олігарху Таруті, у фантазіях не відмовиш. Приватизувавши санаторій «Айвазовський», він розбив тут вишуканий японський сад з сакурою і химерними гігантськими валунами, спеціально привезеними з Японії, а також прикрасив сходи венеціанської мозаїкою», – пише Рогозін. 


Чиновник висловив припущення про те, що такий палац екс-губернатор Тарута відбудував для своїх гостей із Києва. Неприхована радість у Рогозіна й через те, що тепер «дача зодчого» стала національним надбанням «російського Криму». 
 

«Мабуть, будував рай для себе і київських гостей-спільників. Корпуси для курортників, мозолившие йому очі, знести у своєму маєтку не встиг – загони кримської самооборони дали йому рік тому подж. ..ник, а тому тепер вся ця краса знову націоналізована республікою. Але місце коштує ваших очей», – поділився думками Рогозін. 

 

Варто відзначити, що російські туроператори зараз пропонують відпочинок у санаторії «Айвазовський». Тут, судячи із оголошень розміщених у Мережі, номери коштують не дешево: ціни коливаються у районі 2-5 тисяч рублів за ніч. 
    
Санаторій розташований в бухті між мисами Плака і Тепелер, біля підніжжя гори Ведмідь. Будівля комплексу оточена прекрасним рукотворним парком з реліктовою маслиновим гаєм. Комплекс займає площу 20 га, територія охороняється.

 

«Більше 6500 хвойних дерев і 200 видів рослин, водоспади, каскадні струмки в поєднанні з морським повітрям та невисокою платою за такий відпочинок», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті санаторію.