Позафракційний народний депутат Дмитро Ярош підтримав рішення президента України, Верховного головнокомандуючого привести в посилену бойову готовність всі підрозділи в районах адмінкордону з Кримом і по всій лінії зіткнення на Донбасі, передає Корупція.Інфо

При цьому він порадив не забувати і про північний напрямок, особливо про його харківський відрізок, і про десантнонебезпечні ділянки Миколаївської та Одеської областей.

"Наскільки володію інформацією, наявні сили української ППО також розгорнуті і знаходяться в повній бойовій готовності. У разі задіяння авіації ворог отримає величезні втрати…", – написав Ярош на своїй сторінці в Facebook.

У зв'язку з цим народний обранець закликав українців не панікувати у випадку розгортання широкомасштабних військових дій, адже "ворог тільки цього і чекає".

"Віра в перемогу над агресором; максимальна мобілізація всіх ресурсів держави: духовних, людських, матеріально-технічних; повна підтримка і сприяння Збройним силам України та іншим державним силовим структурам; в разі необхідності, розгортання підпілля і партизанського руху; асиметрична війна проти окупантів – це ті чинники, які не дадуть ворогу запанувати на нашій землі", – підкреслив він.

"Кремлівський карлик обламає свої гнилі зуби об Україну. Ми, українці, – сильна нація, ми здатні перемагати і доводимо це постійно! Все для фронту! Все для Перемоги! Слава Україні!" – додав нардеп.

Наприкінці своєї промови Ярош вирішив звернутися до лідера країни-агресора:

"Нарешті, ліричний для Путіна від українських добровольців: дірку від бублика ти отримаєш, а не Україну!".

Як повідомлялося, сьогодні президент наказав привести в посилену боєготовність всі підрозділи в районі Криму і Донбасу.

Нагадаємо, ФСБ РФ 10 серпня заявила, що на території окупованого Криму нібито зупинила групу українських диверсантів; під час операції загинув як мінімум один співробітник російської спецслужби. Президент Володимир Путін вже заявив про те, що "Україна переходить до практики терору". У той же час українська влада назвала заяву ФСБ провокацією.

Ще кілька днів тому "влада" Криму заблокувала пункти пропуску на адміністративному кордоні з материковою частиною України.

Місцеві жителі повідомили про те, що в Криму зосередилися російські військові, на українському адмінкордоні і в районі Армянська чули стрілянину.